کد خبر: 117641 A

این دوره از کارگاه‌ها توسط مجید امرایی اداره می‌شود که پیش از این کارگاه مشابهی برای دانشجویا مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد روان‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار کرده بود.

ایلنا: مجید امرایی کارگاه‌ «نمایش درمانی» را در برای دانشجویان مقطع کار‌شناسی ارشد روان‌شناسی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این کارگاه‌ها آخرین متد‌ها، تکنیک‌های اجرایی و اطلاعات علمی در حوزه «نمایش درمانی» جهت استفاده کاربردی دانشجویان تدریس می‌شود.

تکنیک‌های آموزش، چگونگی مواجه با مخاطب، تعاریف مختلف تئا‌تر درمانی، تفاوت‌های «تئا‌تر صحنه» با «نمایش درمانی» و نگاه تاریخی به آیین‌های نمایشی ایران مانند، آیین زار، گواتی و پری‌داری که به مبحثنمایش درمانی نزدیک هستند در این دوره مورد بحثقرار خواهد گرفت و برای استفاده کاربردی دانشجویان تدریس می‌شود.

امرایی پیش از این کارگاه مشابهی برای دانشجویا مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد روان‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار کرده بود.

نخستین اثر تالیفی امرایی در حوزه نمایش درمانی با عنوان «نمایش در مسیر تکامل» سال ۸۹ توسط انتشارات دانژه به بازار نشر عرضه شد.

برگزاری کارگاه‌های مشابه در دانشگاه تهران، مرکزملی اسیتژ ایران(ویژه مربیان کانون)، حزه هنری، بهزیستی استان کهکیلویه و بویر احمد، مرکز درمانی خراسان رضوی و استان اصفهان از جمله فعالیت‌های امرایی در زمینه آموزش نمایش درمانی محسوب می‌شود.

مجید امرایی نمایش‌ درمانی دانشگاه علامه طباطبایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر