کد خبر: 117654 A

نمایشنامه خوانی نمایش «فقط یک لحظه بود» عصر شنبه با حضور علاقمندان به این هنر در کافه گالری فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

ایلنا: نمایشنامه خوانی نمایش «فقط یک لحظه بود» برگزار شد.
به گزارش ایلنا، این نمایشنامه خوانی با کارگردانی «سحر ناسوتی» از ساعت ۱۹ الی ۲۰ به میزبانی کافه گالری نیاوران برگزار شد و با استقبال خوبی همراه بود.
نمایشنامه «فقط یک لحظه بود» نوشته سحر ناسوتی اقتباسی از نمایشنامهٔ «جنایات قلب نوشته ی» بت هنلی و ترجمهٔ دلارا نوشین است.
این نمایش داستان زندگی سه خواهر را درمواجهه با زندگی پدر بزرگ بیمارشان روایت می‌کند. این نمایشنامه دارای پیوست‌های نمایش است و یک روز کامل از زندگی این سه خواهر در چند صحنه به تصویر در می‌آید.
دلارا نوشین، فرزانه سکوتی، علیرضا پاکزاد، پگاه خسروی، رکسانا صنم یار و بنیامین فیاض محمدی بازیگران این نمایشنامه خوانی بودند که در کافه گالری فرهنگسرای نیاوران اجرای موفقی را سپری کردند.
نمایش «فقط یک لحظه بود» یک نمایش آمریکایی دارای جایزه پولیتزر است و ناسوتی سعی کرده از این نمایش اقتباس ایرانی داشته و هماهنگی کاملی میان داستان و فرهنگ ایرانی رابه تصویر در آورد چراکه تنش‌ها و گرفتاری‌های موجود در داستان در جای جای دنیا اتفاق می‌افتد. این نمایشنامه طنز نیست ولی رگه‌هایی از گروتسک(نمایشنامه‌هایی که هم ترسناکند و هم خنده دار) دارد.

فرهنگسرای نیاوران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر