کد خبر: 121363 A

نمایش «درخت الاکلنگ» از ۲۷ آبان ماه هر روز ساعت ۱۷:۳۰ در تالار هنر روی صحنه می‌رود.

ایلنا: ژاکلین آواره بازیگر نقش خانم «داناک» در نمایش «درخت الاکلنگ» با بیان اینکه تا به حال تا این اندازه به عظمت درخت بلوط پی نبرده بودم، گفت: نمایش «درخت الاکلنگ» علاوه بر جنبه آموزشی، دارای جذابیت‌های بسیار زیادی است. این کار علاوه بر متن بسیار خوب از کارگردانی خوب، رنگ‌های شاد و موسیقی به خوبی بهره برده است و فکر می‌کنم کودکان از دیدن این نمایش شگفت زده شوند و ‌‌نهایت لذت را ببرند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی گروه نمایش، آواره که علاوه بر نقش خانم «داناک»، نقش پرنده «داناک» را نیز بازی می‌کند، در خصوص نقش خود در این نمایش گفت: پرنده «داناک» معروف به تمیز کننده محیط زیست است و کمک فراوانی به محیط زیست می‌کند. خانم «داناک» نیز یکی از اعضای شورای شهر است که برای دفاع از محیط زیست وارد عمل می‌شود.

در خلاصه نمایش آمده است: برای ساخت زمین بازی، آقای «جی» مالک سوپرمارکت مبلغ زیادی به اعضای شورا پیشنهاد می‌دهد که وسوسه انگیز است اما آقای «بان» یکی از افراد حاضر در جلسه، اعتراض می‌کند و به آن‌ها یادآوری می‌نماید که در آن زمین درختان سر سبز و سالم وجود دارد که از همه مهم‌تر درخت بلوط سیصد ساله است و…

ژاکلین آواره، مجید علم بیگی، قاسم طاهر احمدی، مهدی باقر‌پور، آزاده اکبری، مریم عسکری و آهو کاظمی بازیگران این نمایش هستند و مریم عراقی «دستیار کارگردان»، آهو کاظمی «منشی صحنه»، سید علا سیادت «مدیر صحنه»، زهرا امینی «طراح صحنه و لباس»، سیروس مهدی‌پور «آهنگساز» و امیر پاسنگی «مدیر روابط عمومی» این نمایش را بر عهده دارند.

نمایش «درخت الاکلنگ» از ۲۷ آبان ماه هر روز ساعت ۱۷:۳۰ در تالار هنر روی صحنه می‌رود و علاقه مندان به تماشای این نمایش می‌توانند برای رزرو با شماره‌های ۸۸۳۰۶۶۴۰ و ۰۹۳۵۲۶۲۶۱۰۰ تماس و یا برای خرید اینترنتی به سایت «تئا‌تر نت» به آدرس اینترنتی http: / / www. theatrnet. com / ticket مراجعه نمایند.

نمایش «درخت الاکلنگ»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر