کد خبر: 122456 A

نمایش «بیچاره مکبث» پیش از این در کارگاه نمایش مجموعه تئا‌تر شهر روی صحنه رفته بود و با استقبال بسیاز زیاد تماشاگران مواجه شد.

ایلنا: نمایش «بیچاره مکبث» به نویسندگی و کارگردانی پیام عزیزی از ۳ آذر در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، ‌ پیام عزیزی کارگردان نمایش «بیچاره مکبث» که قرار است اجرای آن از ۳ آذر در تماشاخانه ایرانشهر آغاز شود، در ارتباط با این خبر گفت: از سال قبل پیگیر اجرای این نمایش در تماشاخانه ایرانشهر بودیم و با توجه به استقبال بسیار خوبی که از نمایش «بیچاره مکبث» در تئا‌تر شهر شد، امیدوارم بتوانیم در ایرانشهر هم میزبان مخاطبان و علاقمندان به این نمایش باشیم.

وی درباره تکنیک اجرای این نمایش عنوان کرد: سعی کردیم در این نمایش شکل جدیدی از اجرا را به مخاطبان ارائه بدهیم، در اجرا هم از پارچه استفاده کردیم که برگرفته از پرده خوانی و بسیاری از تکنیک‌های نمایش ایرانی است.

کارگردان نمایش «بیچاره مکبث» در خصوص تغییرات دکور و صحنه برای اجرا در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر، گفت: با توجه به اندازه و فضای سالن همیشه بعد از تغییر سالن، به ناچار تغییراتی نیز در طراحی صحنه صورت می‌گیرد، اما پایه اصلی کار تغییر نمی‌کند. در ایرانشهر سالن بزرگ‌تر است و ما می‌توانیم ایده‌هایمان را بهتر عملی کنیم، چون کارگاه نمایش بسیار کوچک‌تر بود.

نمایش «بیچاره مکبث» پیش از این در کارگاه نمایش مجموعه تئا‌تر شهر روی صحنه رفته بود و با استقبال بسیاز زیاد تماشاگران مواجه شد.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی بلیت این نمایش به سایت تئا‌ترنت به آدرس اینترنتی www. theatrnet. com / ticket و تماشاخانه ایرانشهر www. tamashakhaneh. ir / ticket مراجعه نمایند و همچنین برای رزرو با شماره ۰۹۳۵۲۶۲۶۱۰۰ و ۸۸۳۱۱۶۰۰ و ۸۸۸۱۴۱۱۶ تماس بگیرند.

بیچاره مکبث پیام عزیزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر