کد خبر: 122866 A

اسامی پذیرفته شدگان برای بازبینی مرحله اول بخش تئا‌تر صحنه دانشجویان رشته تئا‌تر اعلام شد.

ایلنا: اسامی پذیرفته شدگان برای بازبینی مرحله اول بخش تئا‌تر صحنه دانشجویان رشته تئا‌تر اعلام شد.

به گزارش ایلنابه نقل از دبیرخانه هفدهمین جشنواره بین المللی تئا‌تر دانشگاهی ایران، بررسی و انتخاب آثار ارسالی به دبیرخانه در این بخش توسط شورای انتخاب آثار برگزار شد. در این شورا؛ فارس باقری، علی اصغر دشتی، علی قلی‌پور، اصغر نوری به عنوان اعضای شورا، سیاوش قائدی دبیر جشنواره و یوسف باپیری معاون هنری جشنواره نیز حضور داشتند.

شورای انتخاب ضمن قدردانی از حضور پرشور دانشجویان رشته تئا‌تر در این بخش و آرزوی موفقیت برای هنرمندان عرصه تئا‌تر دانشگاهی، و پس از خوانش و بررسی‌های انجام شده اسامی پذیرفته شدگان برای بازبینی مرحله اول به شرح زیر اعلام می‌دارد:

- دانشجویان توجه داشته باشند که همهٔ آثار اعلام شده در این مرحله منوط به بازبینی می‌باشند.

- انتخاب آثار با توجه به شرایط، ضوابط و رویکردهای هفدهمین جشنواره بین المللی تئا‌تر دانشگاهی مندرج در فراخوان صورت گرفته است.

- پذیرفته شدگان مرحله اول توجه داشته باشند که بازبینی اول بدون مجوز نویسنده و اصل گواهی اشتغال به تحصیل ممکن نمی‌باشد و دانشجویان می‌بایست تا پایان آذر ماه ۱۳۹۲ مدارک خود را به ایمیل جشنواره iifut۱۷ @ gmail. com ارسال نمایند.

دانشجویان گرامی می‌توانند برای مشاهده اسامی اعلام شده به سایت دبیرخانه دائمی جشنواره تئا‌تر دانشگاهی به آدرس www. iifut. com مراجعه نمایند.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر دانشگاهی ایران به دبیری سیاوش قائدی ۲۰ تا ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ در تهران برگزار می‌شود.

جشنواره بین‏‌المللی تئا‌تر دانشگاهی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر