کد خبر: 127333 A

محمد چرمشیر، قطب‌الدین صادقی و سعید اسدی کنار یکدیگر؛

سومین دورهٔ کارگاه نمایش‌نامه نویسی بنیاد اکبر رادی در روزهای چهار شنبه، پنج‌شنبه و جمعه از ۴ تا ۶دی‌ماه ۹۲ در سه روز برگزار می‌شود.

ایلنا: سومین دورهٔ کارگاه نمایش‌نامه نویسی بنیاد اکبر رادی با محوریت نمایش‌نامهٔ " از پشت شیشه‌ها " در مدرسهٔ تئا‌تر سه نقطه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بعد از برگزاری دو دورهٔ موفق کارگاه نمایش‌نامه نویسی بنیاد اکبر رادی طی شهریور و آذر سال جاری، این بنیاد با همکاری مدرسهٔ تئا‌تر سه نقطه، سومین دورهٔ کارگاه نمایش‌نامه نویسی خود را با محوریت نمایش‌نامهٔ از پشت شیشه‌ها نوشتهٔ استاد اکبر رادی در شش رشته با حضور شش مدرس نمایش‌نامه نویسی برگزار می‌کند.

این کارگاه‌ها با هدف آموزش جزییات نمایش‌نامه نویسی به هنر جویان و علاقه‌مندان نمایش‌نامه نویسی تهران و دیگر شهرهای ایران به صورت سه روزه در رشته‌های زبان دراماتیک، کشمکش، فضا و ساختار فیزیکی صحنه، روایت‌شناسی تئاتری، نقطهٔ اوج و مورفولوژی سوژه در درام در مدرسهٔ تئا‌تر سه نقطه برگزار می‌شود.

در این کارگاه‌ها محمد چرم شیر زبان دراماتیک، دکتر سعید اسدی، کشمکش، بهزاد صدیقی، فضا و ساختار فیزیکی صحنه، دکتر عطا الله کوپال، روایت‌شناسی تئاتری، محمد امیریاراحمدی، نقطهٔ اوج و دکتر قطب‌الدین صادقی، مورفولوژی سوژه در درام را به هنرجویان آموزش می‌دهند.

سومین دورهٔ کارگاه نمایش‌نامه نویسی بنیاد اکبر رادی در روزهای چهار شنبه، پنج‌شنبه و جمعه از ۴ تا ۶دی‌ماه ۹۲ در سه روز برگزار می‌شود و هنرجویانی که با موفقیت این دوره را به پایان برسانند گواهی‌نامهٔ رسمی پایان دوره را دریافت می‌کنند. در این دوره که با محوریت نمایش‌نامهٔ از پشت شیشه‌ها نوشتهٔ استاد اکبر رادی برگزار می‌شود، هنر جویان برای حضور در این کارگاه‌ها می‌باید از قبل این نمایش نامه را مطالعه کرده باشند.

لازم به یادآوری است ۵۰ درصد از هزینه‌های برگزاری این کارگاه‌ها از محل موقوفهٔ بنیاد اکبر رادی و مدرسهٔ تئا‌تر سه نقطه تأمین شده است که هنرجویان متقاضی شرکت در این کارگاه‌ها فقط ۵۰ در صد از شهریه را پرداخت می‌کنند.

علاقه‌مندان به آموزش نمایش‌نامه نویسی برای ثبت نام در این کارگاه‌ها می‌توانند به نشانی این مدرسه واقع در بلوار کشاورز، نرسیده به میدان ولی عصر، خیابان کبکانیان، نبش کوچهٔ مرتضی‌زاده، پلاک ۱۲، واحد ۱ مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیشتر به شماره تلفن‌های ۸۸۹۵۲۳۹۲ و ۸۸۹۵۲۴۴۰ تماس بگیرند.

بنیاد رادی کارگاه نمایش‌نامه نویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر