کد خبر: 128768 A

دانشجویان تمامی رشته‌ها و هنرجویان آموزشگاه‌های هنری می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی خود بلیط این اثر نمایشی را از تاریخ بیستم و چهارم تا بیست و هفتم آذرماه با تخفیف ۲۵ درصدی خریداری نمایند.

ایلنا: شبنم مقدمی، اصغر عبداللهی، زیبا بروفه، جواد طوسی، امیرحسین رستمی، شبنم فرشادجو، خسرو احمدی، هدا ناصح، فرشته صدرعرفایی، معصومه سروش، اسرافیل علمداری، امیر قمیشی، حمید لبخنده، خاطره حاتمی، احسان حاجی‌پور و… طی هفته گذشته به تماشای نمایش در شوره زار به کارگردانی و نویسندگی حسین کیانی نشستند.

به گزارش ایلنا، این اثر نمایشی که اجرای خود را از ۱۴ آذرماه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده است در هفته اول اجرای خود میزبان جمعی از هنرمندان عرصه‌های مختلف بود. شبنم مقدمی، اصغر عبداللهی، زیبا بروفه، جواد طوسی، امیرحسین رستمی، شبنم فرشادجو، خسرو احمدی، هدا ناصح، فرشته صدرعرفایی، معصومه سروش، اسرافیل علمداری، امیر قمیشی، حمید لبخنده، خاطره حاتمی، احسان حاجی‌پور و… از جمله افرادی بودند که در هفته گذشته این اثر نمایشی را تماشاکردند.

همچنین روز چهارشنبه ۱۳ آذرماه در افتتاحیه این نمایش نیز چهره‌های آشنایی چون محمدعلی ابطحی، محمدعلی سپانلو و فرهاد ناظرزاده کرمانی، هوشنگ توکلی، حسن فتحی، رضا فیاضی، اسماعیل خلج، جمشید گرگین، بهروز بقایی، مسعود فروتن، آهو خردمند، حسن باستانی، قاسم زارع، صفا آقاجانی، نیما دهقان، رحمان سیفی آزاد، فرهاد شریفی، نیکی مظفری و… به تماشای نمایش در شوره زار نشستند.

همچنین بلیط نمایش «در شوره زار» به کارگردانی و نویسندگی حسین کیانی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه این هفته مورخ ۲۴/۹ / ۹۲ تا ۲۷/۹ / ۹۲ برای دانشجویان با تخفیف ۲۵ درصدی ارائه می‌شود.

دانشجویان تمامی رشته‌ها و هنرجویان آموزشگاه‌های هنری می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی خود بلیط این اثر نمایشی را از تاریخ بیستم و چهارم تا بیست و هفتم آذرماه با تخفیف ۲۵ درصدی خریداری نمایند.

این نمایش ۹۰ دقیقه‌ای کاری از گروه تئا‌تر چریکه است و هر شب به جز شنبه‌ها از ساعت ۲۰ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود.

در شوره زار داستان زندگی گروهی از افراد را در بر می‌گیرد که در منطقه‌ای بدون امکانات زیستی‌‌ رها شده‌اند و حالا برای رهایی از وضعیت مرگبار خود تلاش می‌کنند. این نمایش روایتی است برگرفته از یک واقعه اجتماعی و یک ضایعه زیست محیطی.

مجید صالحی، رویا می‌رعلمی، علی سلیمانی، سینا رازانی، فهیمه امن‌زاده، احمد ساعتچیان، وحید رهبانی و فریده سپاه منصور در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

علاقه مندان به تماشای نمایش در شوره زار می‌توانند برای رزرو بلیط با شماره ۰۹۳۵۳۳۸۵۶۵۷ تماس گرفته یا از طریق سایت تماشاخانه ایرانشهر به نشانیwww. tamashakhaneh. ir / ticket اقدام به خرید بلیط این اثر نمایشی نمایند.

نمایش "در شوره زار"
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر