کد خبر: 133862 A

نمایش عروسکی «حکایت مرد کوهستان» با صدای مسعود رایگان روی صحنه می‌رود. این اثر از بازیگر و بازی‌دهندگانی چون بهرام بهبهانی، مهرنوش شریعتی‌، ‌مریم آشوری و فهیمه عابدینی بهره می‌برد.

ایلنا: نمایش عروسکی «حکایت مرد کوهستان» نوشته محمدحسین ناصربخت و کارگردانی افسانه زمانی از فردا - ۱۵ دی‌ماه – با صدای مسعود رایگان روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، این نمایش که نگاهی به اسطوره آرش کمانگیر دارد، از بازیگر و بازی‌دهندگانی چون بهرام بهبهانی، مهرنوش شریعتی‌، ‌مریم آشوری و فهیمه عابدینی بهره می‌برد. همچنین مسعود رایگان خوانش نقش آرش را در این نمایش به عهده دارد.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به افسانه زمانی به عنوان طراح صحنه و لباس، ‌رفعت هاشمی سی‌سخت و مرضیه سرمشقی به عنوان طراحان و سازندگان عروسک، عبدالله آتشانی به عنوان آهنگساز، مرضیه سرمشقی به عنوان طراح پوس‌تر و بروشور، ‌ پیمان شریعتی به عنوان مدیر تولید، مهدی آشنا به عنوان عکاس، مصطفی مباشری به عنوان دستیار کارگردان و فهیمه عابدینی به عنوان مدیر صحنه یاد کرد.

اجرای نمایش «حکایت مرد کوهستان» از فردا – ۱۵ دی – ساعت ۱۰ و ۱۱ صبح ویژه مدارس و ساعت ۱۷ برای عموم در سالن بوستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان(بلوار کشاورز، خیابان حجاب، داخل پارک لاله) آغاز خواهد شد و بلیت‌های آن بر روی سایت تیوال به نشانی www. tiwall. com قابل خرید است.

محمدحسین ناصربخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر