کد خبر: 137059 A

جمشید مشایخی در افتتاحیه بخش مناطق جشنواره تئاتر فجر:

علایق و خواسته‌های ما از روح هنرمندان نشات می‌گیرد، عین صداقت بوده و به همین دلیل است که در روح و روان مخاطبان می‌نشیند، تاثیر گذاشته و آنها را به فکر فرو می‌برد.

ایلنا: جمشید مشایخی در آغاز به کار سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در پیامی گفت: خواسته من و فعالان هنرهای نمایشی این ست که چراغ تئاتر را برای همیشه روشن نگه دارند.

به گزارش ایلنا‏؛ مشایخی که قرار بود در افتتاحیه این مراسم حضور داشته باشد‎ به دلیل بیماری به دادن یک پیام اکتفا کرد.

در این پیام که توسط محمد حاتمی قرائت شد، آغاز سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به خانواده تئاتر و مردم ایران تبریک گفته شده. مشایخی نوشته است: اثر هنری در رویا و عاطفه خلق می شود و در بطن خود زیباترین رازهای معرفت انسانی را به مخاطبان هدیه می کند. علایق و خواسته های ما از روح هنرمندان نشات می گیرد، عین صداقت بوده و به همین دلیل است که در روح و روان مخاطبان می نشیند، تاثیر گذاشته و آنها را به فکر فرو می برد.

در مراسم افتتاحیه تئاتر فجر؛ علی مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد، حمید شاه آبادی مشاور امور هنری وزرت ارشاد، حسین طاهری مدیرکل هنرهای نمایشی ارشاد و وحید لک مدیر امور استانهای جشنواره بین المللی فجر درکنار هنرمندانی چون داود رشیدی، علی نصیریان، فریندخت زاهدی، سیاوش طهمورث، انوشیروان ارجمند، ایرج راد، پری صابری، ستاره اسکندری، اصغر همت، سهراب سلیمی، داریوش مودبیان، هادی مرزبان و محمد حاتمی حضور داشتند.

سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از ۲۴ دی تا ۱۲ بهمن ماه در شش استان تهران، خوزستان، لرستان، گلستان، خراسان رضوی و البرز، تهران و دو منطقه آزاد اروند و کیش برگزار می‌شود.

جشنواره تئاتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر