کد خبر: 141289 A

علی مرادخوانی پس از اجرای نمایش «آرش / ساد» با عوامل اجرایی این اثر دیدار کرد و گفت: محمد رحمانیان قول داده‌ بیشتر در ایران باشد و به فعالیت هنری خود ادامه دهد.

ایلنا: آخرین اجرای نمایش " نان " کار نصیر ملکی‌جو در جشنواره سی و دوم تئاتر فجر به محمد‌علی سپانلو تقدیم شد.

به گزارش ایلنا، این نمایش که میزبان سفیر مکزیک بود روز پنجشنبه ۱۰بهمن در تالر قشقایی روی صحنه رفت و جمعی از چهره‌های شناخته شده هنر کشور همچون محمد‌علی سپانلو، اسدالله امرایی، مریم معترف، مائده طهماسبی و جمعی از منتقدان تئاتر در آن حضور داشتند.

در پایان این نمایش سفیر مکزیک با سپانلو به گفت و گو پرداخت.

در سالن حافظ نیز که با ازدحام تماشاگران روبرو شده‌بود چهره‌های فرهنگی و هنری کشور به تماشای " آرش ساد " نشستند.

علاوه بر علی مرادخوانی معاون هنری وزیر، محمد خوشرومعون هنری سابق، حسین طاهری مدیرکل هنرهای نمایشی و هنرمندانی چون بهزاد فراهانی، گوهر خیراندیش، میترا حجار، حسین پارسایی، حمیدرضا نعیمی و…در جمع تماشاگران این نمایش دیده می‌شدند.

در پایان اجرای " آرش ساد " علی مرادخوانی از پشت صحنه این نمایش دیدار کرده و در جمع دست‌اندرکاران نمایش گفت، محمد رحمانیان قول داده‌ بیشتر باشد و کار کند. او همچنین از مهتاب نصیرپور برای بازی‌ در این نمایش و از بچه‌های گروه برای انرژیشان قدردانی کرد.

در این روز نمایش " آشپزی نانتا " کار کره‌جنوبی نیز با حضور قادر آشنا دبیر جشنواره سی و دوم، حسین طاهری مدیر کل هنرهای نمایشی، ایرج راد، بهزاد فراهانی، رضا فیاضی‌، محمدحسین ناصربخت و… روی صحنه رفت.

دبیر جشنواره و مسئولان ارشد تئاتر در این روز از اجراهای تئاتر شهر بازدید کرده و روند اجرایی امور را از نظر گذراند.

سی و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر علی مرادخوانی آرش/ ساد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر