کد خبر: 149743 A

برگزاری مراسم رونمایی از پوستر هفتمین جشن انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی؛

بهزاد صدیقی: امسال در حالی مقدمات برگزاری مسابقه انتخاب آثار را فراهم می‌کنیم که هنوز هیچ مبلغی از طرف مرکز هنرهای نمایشی به کانون پرداخت نشده است.

ایلنا: مراسم رونمایی از پوستر هفتمین دوره مسابقه انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی صبح امروز(۱۰ اسفند ماه) در خانه تئاتر ایران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ایرج راد(مدیرعامل خانه تئا‌تر) ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری دوره هفتم مسابقه انتخاب آ ثار بر‌تر ادبیات نمایشی ایران گفت: در دوره‌های قبل زحمت‌های زیادی برای برگزاری این رویداد کشیده شد و ما به دلیل عدم پرداخت حمایت موردنظر از سوی مرکز هنرهای نمایشی بابت برگزاری دوره ششم بدهکار شدیم و نتوانستیم به وعده‌های خود به طور کا مل وفا کنیم.

وی ادامه داد: بر همین اساس از ۳۸ میلیون بودجه مورد نیاز تنها موفق به پرداخت ۲۱ میلیون تومان شدیم و باقی تعهدات تا امروز باقی مانده است که امیدوار م بودجه‌ای در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم مراسم‌های پیشنهادی از سوی کانون‌های گوناگون خانه تئا‌تر را حمایت کنیم.

این هنرمند با بیان اینکه طی یک سال گذشته کم لطفی‌های از سوی مرکز هنرهای نمایشی صورت گرفته است؛ اظهار داشت: تا این لحظه موفق شدیم ۵۰ میلیون تومان برای بودجه مورد نیاز خانه تئا‌تر بگیریم و همچنان تفاهم‌نامه‌ای امضا نشده است. اما مذاکراتی با مرکز هنرهای نمایشی صورت گرفته که امیدوارم محقق شود.

بهزاد صدیقی دبیر هفتمین دوره مسابقه انتخاب آثار بر‌تر ادبیات نمایشی ایران در این مراسم بیان کرد: امسال در حالی مقدمات برگزاری مسابقه انتخاب آثار را فراهم می‌کنیم که هنوز هیچ مبلغی از طرف مرکز هنرهای نمایشی به کانون پرداخت نشده است اما مسئولان قول داده‌اند حمایت‌های لازم در این هفته صورت می‌گیرد.

وی در پایان به جذب حمایت شرکت خصوصی آذر سیماب برای تامین بخشی از هزینه‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: این شرکت مبلغ ۲۰ میلیون تومان به کانون نمایش‌نامه نویسان می‌پردازند تا بتوانیم هزینه‌های مورد نیاز را تامین کنیم. بخشی از این مبلغ برای تسویه حساب با طلبکاران دوره گذشته اختصاص می‌یابد و باقی آن برای برگزاری دوره هفتم استفاده خواهدشد.

سپس با همراهی ایرج راد(مدیرعامل خانه تئاتر)، محمد امیریاراحمدی(عضور کانون نمایش‌نامه نویسان و دبیر دوره قبل مسابقه انتخاب آثار) و شوکا امیریاراحمدی(طراح پوستر هفتمین دوره) از پوستر هفتمین دوره رونمایی شد.

مراسم افتتاحیه مسابقه هفتمین دوره انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران روز شنبه(۱۷ اسفند ماه) ساعت ۱۸ در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر برگزار می‌شود.

همچنین نشست رسانه‌ای این دوره مسابقه انتخاب آثار برتر روز سه‌شنبه(۱۳ اسفندماه) در محل تشکیل جلسات خانه تئاتر برگزار خواهد شد.

در مراسم رونمایی از پوستر هفتمین دوره انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران محمد امیریاراحمدی، سیاوش چراغی‌پور، خسرو احمدی، بهزاد صدیقی و شوکا امیریاراحمدی(طراح پوستر هفتمین این دوره) به همراه جمعی از اعضای کانون‌های چندگانه‌ی خانه تئاتر حضور داشتند.

بهزاد صدیقی ایرج راد پوستر هفتمین جشن انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر