کد خبر: 150075 A

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به تارنمای اینترنتی جشنواره به آدرس www. mowjfestival. ir مراجعه کنند.

ایلنا: مهلت ارسال آثار دومین جشنواره تخصصی رادیو تئا‌تر موج تا فردا، دوشنبه(۱۲ اسفندماه) تمدید شد.

به گزارش ایلنا، دبیرخانه دومین جشنواره تخصصی رادیو تئا‌تر موج(تنها جشنواره تخصصی رادیو تئا‌تر در ایران) با هدف توجه و توسعه نمایش‌های رادیویی و رادیو تئا‌تر با رویکردی تخصصی با همکاری مرکز هنرهای نمایشی رادیو در دو بخش برگزار می‌کند.

۱ - مسابقه رادیو تئا‌تر

۲ - مسابقه نمایشنامه نویسی رادیویی

الف: تألیفی

ب: تنظیم نمایشنامه رادیویی

شرایط شرکت در بخش مسابقه رادیو تئا‌تر:

- متقاضیان حضوردراین بخش باید نسخه‌ای از نمایشنامهٔ پیشنهادی خود را در قالب فایل word و طرح اجرایی خود را در یک صفحه و مجوز نویسنده و بیوگرافی به همراه عکس کارگردان را تا تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۲ از طریق تارنمای اینترنتی جشنواره(www. mowjfestival. ir) به ثبت برسانند.

در صورت ضبط قبلی اثر فایل صوتی اثر با فرمت mp۳ یا wav مورد قبول است و امکان بارگذاری آن بر روی تارنمای اینترنتی جشنواره فراهم است.

- هر متقاضی می‌تواند حداکثر ۳ اثر را ارسال نماید که با بررسی هیئت انتخاب آثار و اولویت بندی تنها یکی از آثار امکان حضور در جشنواره را خواهد داشت و در اجرای زنده رادیو تئا‌تر مورد ارزیابی هیئت داوران قرار خواهد گرفت. در بخش مه‌مان نیز با توجه به آثار رسیده، در صورت برخورد با شرایط خاص امکان حضور اثر یا آثاری در این بخش نیز وجود دارد.

شرایط شرکت در بخش مسابقه نمایشنامه نویسی رادیویی:

الف: تألیفی

متقاضیان حضوردراین بخش باید نسخه‌ای از نمایشنامهٔ پیشنهادی خود را در قالب فایل word و بیوگرافی به همراه عکس نویسنده را تا تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۲ از طریق تارنمای اینترنتی جشنواره(www. mowjfestival. ir) به ثبت برسانند.

ب: تنظیم نمایشنامه رادیویی

متقاضیان حضوردراین بخش باید نسخه‌ای از نمایشنامهٔ پیشنهادی خود که می‌تواند اقتباس، برداشت آزاد و یا تنظیم نمایشنامه را در قالب نمایشنامه رادیویی درقالب فایل word، مجوز نویسنده و بیوگرافی به همراه عکس نویسنده را تا تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۲ از طریق تارنمای اینترنتی جشنواره(www. mowjfestival. ir) به ثبت برسانند.

در بخش مسابقه نمایشنامه نویسی رادیویی(تألیفی – تنظیم نمایشنامه رادیویی) محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی وجود ندارد و همچنین نمایشنامه‌هایی که در بخش مسابقه رادیو تئا‌تر شرکت نموده‌اند در صورت تمایل می‌توانند در این بخش نیز شرکت نمایند.

کلیه بخشهای جشنواره با موضوع آزاد برگزار می‌گردد و آثاری که با مضامین «سبک زندگی ایرانی اسلامی» باشند در اولویت قرار می‌گیرند.

به آثار برگزیده در صورت تشخیص دبیرخانه کمک هزینه‌ای اختصاص داده خواهد شد.

همچنین آثار برگزیده طبق تشخصی دبیرخانه برگزاری به جشنواره‌های معتبر بین‌المللی معرفی خواهند شد.

این رویداد از ۲۱ تا ۲۶ اسفند ماه برگزار می‌شود و کلیه حقوق آثار دریافتی برای دبیرخانه جشنواره محفوظ است.

آدرس دبیرخانه: تهران – تقاطع خیابان انقلاب اسلامی و خیابان فلسطین – دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی – طبقه دوم. تلفکس: ۶۶۴۶۵۴۸۶

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به تارنمای اینترنتی جشنواره به آدرس www. mowjfestival. ir مراجعه کنند.

رادیو تئاتر موج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر