کد خبر: 156800 A

نمایش «گستره سکوت» که از ۱۸فروردین هر شب ساعت ۱۹ در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان ایران اجرا می‌شود پیش فروش ۳ روز نخست نمایش را با تخفیف ۳۳% را آغاز کرد.

ایلنا: نمایش «گستره سکوت» به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی که از ۱۸فروردین هر شب ساعت ۱۹ در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان ایران اجرا می‌شود پیش فروش ۳ روز نخست نمایش را با تخفیف ۳۳%و به مبلغ ۸۰۰۰ تومان را آغاز کرد.

مخاطبینی که اقدام به پیش خرید بلیط در روزهای ۱۸،۱۹و ۲۰فروردین از سایت‌های تئاتر نت www. theaternet. com / ticketو تیوال www. tiwall. com نمایند می‌توانند از تخفیف ویژه ۳۳% استفاده کنند.

در این نمایش که با نگاهی به آثار مارگریت دوراس نوشته شده است؛ " فریبا کامران "، " سام کبودوند "، " لیندا کیانی "، " فرهاد تفرشی " و " پریسا صبوری " به ایفای نقش می‌پردازد. همچنین «سعید مرادی، تهیه کننده»، «امیر بوالی، مشاور کارگردان»، «مریم میر عابدی، هانیه کشمیری و حامد انتظار گروه کارگردانی»، «مریم بختیاری، طراح پوستر و بروشور»، «رضا بهجت، طراح نور»، «علی جوادپور، طراح چهره پردازی»، «امیر کورش اعرابی، عکاس» و «امیر پارسائیان مدیر روابط عمومی» این نمایش را برعهده دارد.

علاقمندان به این اثر نمایشی می‌توانند برای خرید بلیط به سایتهای www. theaternet. com / ticket و www. tiwall. com مراجعه و یا برای رزرو تلفنی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ ۰۹۳۳۷۶۲۳۱۸۹ تماس بگیرند.

نمایش «گستره سکوت»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر