کد خبر: 156949 A

طبق تصمیم گروه کارگردانی نمایش‌های " ملکه زیبایی لینین " و " در انتظار گودو "؛ بهای بلیت سه روز ابتدایی این آثار برای خرید از طریق گیشه مجموعه تئاترشهر به صورت نیم بها محاسبه می‌شود.

ایلنا: بهای بلیت نمایش‌‌های " ملکه زیبایی لینین " و " در انتظار گودو " به کارگردانی همایون غنی‌زاده برای سه روز نخست اجرا نیم بها شد.

به گزارش ایلنا، طبق تصمیم گروه کارگردانی، نمایش‌های " ملکه زیبایی لینین " و " در انتظار گودو " بهای بلیت سه روز ابتدایی این آثار برای خرید از طریق گیشه مجموعه تئاترشهر به صورت نیم بها محاسبه می‌شود.

بر همین اساس تماشاگران و علاقه‌مندان می‌توانند با خرید بلیت‌ طی روزهای ۱۷،۱۸ و ۱۹ فروردین از این تخفیف استفاده کرده و در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر به تماشای هر یک از این آثار بنشینند.

" ملکه زیبایی لینین " نوشته مارتین مک دونا و نمایش " در انتظار گودو " نوشته ساموئل بکت هر دو به کارگردانی همایون غنی‌زاده از هفته‌های پایانی اسفندماه سال گذشته روی صحنه رفته و با اتمام تعطیلات نوروزی و از ۱۷ فروردین اجرای خود را آغاز می‌کنند.

ویشکا آسایش، همایون غنی‌زاده، مهدی کوشکی و سعید چنگیزیان در نمایش " ملکه زیبایی لینین " و پیمان معادی، علی سرابی، رضا بهبودی و رامین سیار دشتی در نمایش " در انتظار گودو " به ایفای نقش می‌پردازند.

نمایش «ملکه زیبایی لی‌نین» که از ۱۸ بهمن ماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفت در ساعت ۲۰:۳۰ و همچنین نمایش «در انتظار گودو» در ساعت ۱۷:۳۰ روی صحنه می‌روند.

در انتظار گودو ملکه زیبایی لینین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر