کد خبر: 161988 A

مراسم حمایت از بیماران نقص ایمنی روز پنج‌شنبه(۴ اردیبهشت) جاری ساعت ۱۸ در مرکز طبی کودکان واقع در خیابان دکترمحمد قریب برگزار می‌شود.

اشکان خطیبی بازیگر عرصه تئا‌تر، سینما و تلویزیون روز پنجشنبه(۵ فروردین‌) برای حمایت از کودکان بیماری نقص ایمنی نمایش‌نامه خوانی می‌کند.

به گزارش ایلنا، روز پنجشنبه مصادف با روز جهانی نقص ایمنی، جشنی در مرکز طبی کودکان با حضور تنی چند از خیرین، اهالی سینما، تئا‌تر، تلویزیون، موسیقی و چهره‌های ورزشی برپا خواهد شد.

پیش از آغاز این جشن، خیرین که قصد حمایت از این مجموعه درمانی را دارند، با همراهی مهسا مهجور، شیرین بینا، زهرا سعیدی، رابعه اسکویی، حمید کاشانی، علی خسروی داور بین‌المللی فوتبال و چندی دیگر از چهره‌های ورزشی در کنار دکتر رضایی مدیریت مرکز طبی کودکان و بهاره جهاندوست دبیر خیریه حمایت از کودکان نقص ایمنی با کودکان بیمار دیدار خواهند داشت.

مراسم حمایت از بیماران نقص ایمنی روز پنج‌شنبه(۴ اردیبهشت) جاری ساعت ۱۸ در مرکز طبی کودکان واقع در خیابان دکترمحمد قریب، بعد از بیمارستان امام برگزار می‌شود که اشکان خطیبی بازیگر مجرب عرصه تئا‌تر و سینما در این مراسم به اجرای نمایشنامه خوانی می‌پردازد. از دیگر برنامه‌های این مراسم نیز می‌توان به اجرای موسیقی توسط محمد معتمدی اشاره کرد.

بیماری نقص ایمنی به بیماری‌های اولیه ایمنی گروهی از بیماری‌های ارثی گفته می‌شود که به علت اشکال در مراحل تکاملی یا عملکرد اجزای سیستم ایمنی ایجاد گردیده و منجر به عفونت‌های میکروبی مکرر در مبتلایان می‌شود. با توجه به ناشناخته بودن این بیماری، تا کنون حمایتی از این مرکز صورت نگرفته در نتیجه این مرکز هزینه‌های سنگینی را متحمل می‌شود.

اشکان خطیبی بیماران نقص ایمنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر