کد خبر: 177563 A

مدیر تولید نمایش «هیولاخوانی»:

همکاری با سامانه فروش اینترنتی گیشه تئاترشهر دشوار است. برای هر درخواست در بروکراسی‌های اداری گرفتار می‌شویم که کار را بسیار دشوار می‌کند.

مدیر تولید نمایش " هیولاخوانی " درباره فروش بلیت این اثر از طریق گیشه تئاتر شهر و همچنین مشکلات گروه‌ها برای همکاری با سایت اینترنتی این مجموعه معتبر تئاتر کشور توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیرتهیه و تولید نمایش " هیولاخوانی " با بیان این خبر اظهار داشت: پیش از این امکان تهیه بلیت از طریق گیشه تئاتر شهر وجود نداشت اما با گفتگوهای صورت گرفته طی چند روز اخیر قرار شد این امکان برای تماشاگرانی که به صورت حضوری برای خرید بلیت اقدام می‌کنند؛ فراهم شود.

محمد قدس در همین ارتباط خاطرنشان کرد: بر این اساس بلیت‌ ۶ ردیف از صندلی‌های سالن چهارسو توسط گیشه تئاترشهر و ۶ ردیف هم به وسیله سامانه فروش بلیت اینترنتی این نمایش به علاقه‌مندان ارائه می‌شود. همچنین هر روز ۴ بلیت میهمان به روابط عمومی مجموعه تحویل می‌شود و ۶ بلیت هم سهم مدیریت مجموعه است با هماهنگی گروه به مخاطبان ارائه خواهد شد.

پیش از این گفته می‌شد گروه تولید نمایش " هیولاخوانی " از ارائه بلیت برای فروش توسط گیشه مجموعه تئاترشهر چشم پوشی کرده است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اهمیت فروش بلیت آثار نمایشی از طریق سامانه اینترنتی تئاترشهر به جای پرداخت درصدهای بالا به سایت‌های متفرقه گفت: متاسفانه به دلایلی همکاری با سامانه فروش اینترنتی گیشه تئاترشهر دشوار است، چراکه برای هر درخواست در بروکراسی‌های اداری گرفتار می‌شویم که کار را بسیار دشوار می‌کند. ابتدا باید نامه‌ای به رئیس مجموعه بنویسید؛ ‌ سپس دستور صادر شود و به بخش مالی برود و مسائل بعد که برای گروه‌ها وقت‌گیر و سخت است.

مدیرتولید نمایش " هیولاخوانی " در پایان بیان کرد: سایت فروش بلیت اینترنتی تئاترشهر باید با زبان برنامه‌نویسی جدید از نو نوشته شود و علاوه بر آن پشتیبانی خوبی صورت بگیرد که هر وقت از شبانه روز گروه علاقه داشت امکان باز کردن سامانه فراهم باشد.

هیولاخوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر