کد خبر: 181710 A

در حال حاضر لخته خون ایجاد شده در مغز برداشته شده و هادی مرزبان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان آتیه بستری است.

هادی مرزبان شب گذشته یکشنبه – ۸ تیرماه - به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان آتیه تهران بستری شد و عمل جراحی را پشت سر گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهری آسایش دستیار مرزبان ضمن تایید این خبر اظهار داشت: شب گذشته در پی بروز حادثه آقای مرزبان را به بیمارستان انتقال دادیم که پزشکان اعلام کردند عمل جراحی باید شبانه و به سرعت صورت بگیرد.

وی با تایید اینکه این کارگردان امروز شرایط بهتری دارد عنوان کرد: روز گذشته دیداری با مسئولان اداره کل هنرهای نمایشی داشت که گویا همانجا حال ایشان بد می‌شود و دوستان هم با اورژانس تماس می‌گیرند. اما آقای مرزبان از رفتن به بیمارستان خودداری می‌کند و بعد از امضای گواهی سلامت به منزل می‌رود که شب حدود ساعت ۳ دچار مشکل می‌شود.

آسایش در پایان گفت: در حال حاضر لخته خون ایجاد شده در مغز برداشته شده و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری هستند. شب قبل و امروز آقای مرزبان را دیده‌ام اما همچنان امکان گفتگوی مستقیم فراهم نشده است.

هادی مرزبان به تازگی نمایش «تانگوی تخم مرغ داغ» را با حضور بازیگرانی چون علی نصیریان، امین زندگانی، پریسا مقتدی، لیلا برخورداریف فردوس کاویانی و… را در تالار وحدت روی صحنه داشت که البته اجرای این اثر نمایشی به دلیل اعمال برخی اصلاحات از طرف قوه قضائیه چند روزی متوقف شد.

هادی مرزبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر