کد خبر: 182844 A

در آستانه اجرای عمومی نمایش‌های برگزیده هفدهمین جشنواره بین المللی تئا‌تر دانشگاهی، «کمال زارعی» دبیر خانه تئا‌تر دانشگاهی از «مجید سرسنگی» که از اجرای این آثار در تماشاخانه ایرانشهر حمایت کرده است، قدردانی کرد

خانه تئا‌تر دانشگاهی از دکتر «مجید سرسنگی» به دلیل حمایت از اجرای دو اثر برگزیده دانشجویی در تماشاخانه ایرانشهر قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، در آستانه اجرای عمومی نمایش‌های برگزیده هفدهمین جشنواره بین المللی تئا‌تر دانشگاهی، «کمال زارعی» دبیر خانه تئا‌تر دانشگاهی از «مجید سرسنگی» که از اجرای این آثار در تماشاخانه ایرانشهر حمایت کرده است، قدردانی کرد.

«کمال زارعی» که علاوه بر حضور در مراسم افتتاحیه دو نمایش «قصر» و «ناصر سعید طهرانی» از این آثار نمایشی نیز دیدن کرده بود، از دکتر «مجید سرسنگی» مدیر عامل خانه هنرمندان ایران و رییس تماشاخانه ایرانشهر به خاطر حمایت‌های بی‌دریغ‌اش از تئا‌تر دانشگاهی خصوصا اجرای دو اثر برگزیده هفدهمین جشنواره بین المللی تئا‌تر دانشگاهی در تماشاخانه ایرانشهر قدردانی و تشکر کرد.

«زارعی» ابراز امیدواری کرد با حمایت سایر مدیران هنری کشور شاهد رشد و ارتقاء سطح کمی و کیفی تئا‌تر دانشگاهی و اجرای عموم دیگر آثار دانشجویی در سالن‌های تئا‌تر کشور باشیم.

خانه تئا‌تر دانشگاهی از «مجید سرسنگی» قدردانی کرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر