کد خبر: 199731 A

«خانه خورشید» به کارگردانی شهرام کرمی هر روز غیر از شنبه‌ها ساعت ۱۸ در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود.

نمایش " خانه خورشید " تازه‌ترین اثر شهرام کرمی از یک شنبه ۱۶ شهریور ماه در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرای خود را آغاز می‌کند.

به گزارش ایلنا، خانه خورشید که کاری از گروه تئاتر شایا است توسط شهرام کرمی نوشته و کارگردانی شده است وهنرمندانی همچون پرستو گلستانی، آرش نوذری، علیرضا دری، روح‌اله زندی‌فرد، مینووش رحیمیان و روژان کُردنژاد در آن ایفای نقش می‌کنند. این نمایش هر روز غیر از شنبه‌ها ساعت ۱۸ اجرا می‌شود.

آهنگساز این اثر سیاوش لطفی، طراح صحنه امیرحسین دوانی، طراح گریم سارا اسکندری، طراح لباس روشنک کریمی و گروه کارگردانی این نمایش نیز احمد رشیدی دستیارکارگردان و برنامه ریز، حمید رضا صفوی برنا مدیر صحنه و زهرا شایان فر روابط عمومی، علی ضیایی منشی صحنه، رژین دلفان امور اجرایی و عکاس امیر خدامی و رژین دلفان هستند.

خانه خورشید داستان مرغ دریایی به نام ماشک است که " فلج " به دنیا می‌آید و همیشه حسرت پرواز دارد. دلش می‌خواهد مثل بقیه‌ی مرغ های دریایی دیگر پرواز کند. مرغ دریایی دیگری به نام " چوشی " به سرزمین ماشک می‌آید که ماشک با دیدن او فکر و اندیشه اش تغییر می کند.

مرکز تولید تئاتر کانون در نشانی بلوار کشاورز، خیابان حجاب، داخل پارک لاله واقع شده و شماره تلفن های ۸۸۹۶۶۱۱۹ – ۸۸۹۸۰۷۲۱ این مرکز برای ارتباط با مخاطبان فعال است.

شهرام کرمی خانه خورشید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر