کد خبر: 201979 A

کیانوش غریب‌پور، جواد آتش‌باری و پارسو‌آ باشی آثار این بخش که برای نخستین بار توسط ستاد اجرایی جشنواره طراحی شده را برعهده خواهند داشت.

هیئت داوران بخش پوستر بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شد.

به گزارش ایلنا، کیانوش غریب‌پور، جواد آتش‌باری و پارسو‌آ باشی آثار این بخش که برای نخستین بار توسط ستاد اجرایی جشنواره طراحی شده را برعهده خواهند داشت.

بخش پوستر توسط امیر اسمی، طراح و گرافیست شناخته شده تئاتر مدیریت می‌شود.

۲۵ شهریور ماه به عنوان آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه اعلام شده و داوری طرح‌های دریافتی در تاریخ ۲۷/۶ / ۹۳ انجام می‌شود.

همچنین نمایشگاه پوسترهای طراحی شده برای این دوره از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان هم‌زمان با آغاز این رویداد فرهنگی از ۱۵ مهرماه و در جریان برگزاری جشنواره در استان همدان برپا می‌شود.

طبق این خبر، دبیرخانه و ستاد اجرایی بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان جوایز نفرات برگزیده را به شرح زیر اعلام کرد:

نفر اول؛ تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۱۲میلیون ریال جایزه نقدی
نفر دوم؛ لوح سپاس جشنواره بیست و یکم به همراه ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی
نفر سوم؛ لوح سپاس جشنواره بیست و یکم به همراه ۸ میلیون ریان جایزه نقدی

بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان همدان به دبیری پیام دهکردی از ۱۵ مهر ماه مصادف با روز جهانی کودک آغاز و تا ۲۱ مهر ماه هم زمان با عید سعید غدیرخم ادامه دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری جشنواره و بخش‌های گوناگون این رویداد به سایت اینترنتی ایران تئاتر مراجعه کنند.

جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان بخش پوستر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر