کد خبر: 205322 A

سیف‌الله صمدیان، رضا معطریان و عباس کوثری به سرپرستی سیامک زمردی مطلق هیأت داوران این دوره جشنواره تئاتر کودک را تشکیل می‌دهند.

داوری اولین دوره مسابقات عکس بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان صبح امروز در سالن تشریفات تالار وحدت برگزار شد.

به گزارش ایلنا، سیف الله صمدیان، رضا معطریان و عباس کوثری به سرپرستی سیامک زمردی مطلق هیأت داوران این دوره را تشکیل می‌دهند.

زمردی مطلق در ارتباط با زاویه نگاه داوران مسابقه عکس در این دوره از جشنواره گفت: " رویکرد اصلی ما این است که با دقت در انتخاب و توجه به کیفیت آثار(تا کمیت آنها)، شرایط جدیدی را فراهم آوریم تا عکاسان نگاه قوی‌تری به تئاتر کودک و نوجوان داشته باشند زیرا در حال حاضر عکاسان حرفه ای از تئاتر کودک و نوجوان استقبال کمتری می‌کنند. "

وی ضمن تاکید براینکه آثار شرکت‌کننده در این دوره از جشنواره باید در بازه زمانی ۱ مرداد ماه ۹۲ ماه تا ۱۵ مرداد ماه ۹۳ عکاسی شده باشند؛ گفت: " دراین دوره از جشنواره ۱۱۱ قطعه عکس که توسط ۲۶ عکاس از ۳۴ نمایش گرفته شده و به دبیرخانه رسیده که که از بین این تعداد، دراین مرحله ۲۰ عکس برای شرکت در اولین دوره از مسابقات عکس انتخاب می شوند و در نمایشگاه عکس بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان همدان به نمایش در می‌آیند. "

مدیر هیأت داوران در پایان گفت: از بین تعداد آثار راه یافته به بخش مسابقه جشنواره، ۳ عکس به عنوان عکس برگزیده انتخاب می شوند.

بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان همدان به دبیری پیام دهکردی از ۱۵ مهر ماه مصادف با روز جهانی کودک آغاز و تا ۲۱ مهر ماه هم زمان با عید سعید غدیرخم ادامه دارد.

کودک و نوجوان همدان بخش عکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر