کد خبر: 212240 A

در دومین روز جشنواره تئاتر کودک همدان؛

در دومین روز از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، نمایش " پروانه ها " به نویسندگی و کارگردانی فرنسسکو گندی و دیوید فنتورینی از ایتالیا در بخش بین الملل روی صحنه می‌رود.

امروز ۱۱ نمایش در بخش‌های مختلف و ۲ کارگاه در جشنواره برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا از همدان؛ مجتمع بوعلی سینا در سالن اصلی در دو سانس ۱۰:۳۰ و ۱۷ و در پلاتو در سانس‌های ۱۰:۳۰، ۱۶و ۱۸ به ترتیب میزبان اجرای نمایش " پروانه ها " به نویسندگی و کارگردانی فرنسسکو گندی و دیوید فنتورینی از ایتالیا و " قلی قلمبه " به کارگردانی رضا جوشعار از بندرعباس خواهد بود.

" هورشید " به نویسندگی و کارگردانی نصیر احمد ملازهی از سرباز ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۸ در سالن اصلی مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی و " ماهی های ستاره ای " به کارگردانی نیما بیگلریان در سانس های ۱۰:۳۰، ۱۶ و ۱۸ در پلاتو تئاتر شهر بر روی صحنه خواهند رفت.

" آقای نقاش و بچه ها "(ویژه خردسالان) به کارگردانی محمدرضا مظفری ساعت ۹:۳۰، ۱۰:۳۰ و ۱۱:۳۰ در آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و " کنترل Z "(تئاتر دانش‌آموزی) با مربیگری سیدجواد رحیم زاده و کارگردانی عماد نصرآبادی از مشهد ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۶ در کانون مهدیه اجرا خواهند شد.

در بخش نمایش های خیابانی هم " وقتی که زال کوچک بود " به کارگردانی حامد ترابی از همدان ساعت ۱۱ و " خطوط سفید " به کارگردانی محمدرضا جعفری ساعت ۱۷ در محوطه مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینا اجرا خواهد شد.

محوطه تالار فجر نیز امروز شاهد اجرای دو نمایش " راهنمایی خرانه " به نویسندگی حسن دولت آبادی و کارگردانی مسعود مهرابی و " کنترل + خشم = خشم " به کارگردانی مسلم نوری خواهد بود. این دو نمایش به ترتیب ساعت ۱۱ و ۱۷ اجرا می شود.

نمایش " غذای خوشمزه " به کارگردانی نرگس خاک کار از ملایر هم ساعت ۱۷ در محوطه مجتمع شهید آوینی اجرا خواهد شد.

علاوه بر این نمایش ها، ۲ کارگاه آموزشی " سایه خیال "(شناخت تکنولوژی سایه) با تدریس ژان لوک پنسو ساعت ۹ تا ۱۵:۳۰ در پلاتو کانون پرورش فکری و " کاربرد فانتزی در شخصیت پردازی " با تدریس دکتر عطاالله کوپال از ساعت ۹ تا ۱۲ در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

ایتالیا تئاتر تئاتر شهر جشنواره بین المللی خاک خشم فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کودک و نوجوان مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر