کد خبر: 213372 A

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش:

وزارت آموزش و پرورش برای ۵ گروه نمایشی شرکت‌کننده در بخش دانش‌آموزی جشنواره تئا‌تر کودک همدان ۱۷۵ میلیون ریال هدیه اختصاص داد.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در آیین برگزاری اختتامیه بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوانان اظهار کرد: اهمیت هنرهای نمایشی در وزارت آموزش و پرورش به عنوان یک ابزار مهم تربیتی شناخته شده است.

به گزارش ایلنا از همدان، مهدی علی‌اکبرزاده افزود: وزارت آموزش و پرورش به مدت ۳۲ سال در زمینه هنرهای نمایشی جشنواره‌هایی در حوزه دانش‌آموزی برگزار می‌کند و داوران این جشنواره‌‌ همان داوران جشنواره تئا‌تر کودک و نوجوان هستند.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: امسال این دوره از جشنواره تئا‌تر کودک و نوجوان برای نخستین بار ۵ گروه برگزیده جشنواره‌های دانش‌آموزی نمایش اجرا کردند و این مایه افتخار وزارت آموزش و پرورش است.

علی‌اکبرزاده بیان کرد: آموزش و پرورش خانواده بزرگی است و برای تقویت تئا‌تر دانش‌آموزی نیازمند کمک همه والدین دانش‌آموزان است.

وی تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش برای ۵ گروه نمایشی که در بیست‌ویکمین تئا‌تر کودک و نوجوان شرکت کردند به ازای هر گروه ۳.۵ میلیون تومان جایزه اختصاص می‌دهد که در مجموع ۱۷.۵ میلیون تومان به گروه‌های نمایشی بخش دانش‌آموزی اهدا می‌شود.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: مسئولان استان همدان علاقه‌مندی زیادی به هنرهای نمایشی دارند و بر این اساس همدان استحقاق فعالیت در این جشنواره را داراست و امیدوارم صحنه نمایشی که صحنه زندگی هنرمندان است همواره روشن و درخشان باشد.

آموزش و پرورش استان همدان جشنواره بین المللی خانواده دانش آموزان فرهنگی و هنری کودک و نوجوان والدین وزارت آموزش و پرورش جشنواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر