کد خبر: 217218 A

نمایش «ملاقات بانوی سالخورده» به کارگردانی هادی حجازی‌فر شب گذشته در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر به پایان رسید.

نمایش «ملاقات بانوی سالخورده» جمعه دوم آبان ماه با گرامیداشت یاد و خاطره هنرمند فقید تئاتر عروسکی به کار خود در تالار اصلی پایان داد.

به گزارش ایلنا، هادی حجازی‌فر دراماتورژ و کارگردان این اثر نمایشی بعد از پایان اجرای آخر نمایش خطاب به تماشاگران گفت: از همه شما تماشاگران، هنرمندان، پیشکسوتان و استادانی که طی روزهای به صحنه رفتن این اثر نمایشی عروسکی ویژه بزرگسال همراه ما بودید بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم این نمایش در طول اجراهای خود موردپسند شما قرار گرفته باشد.

وی ادامه داد: این اثر نمایشی با حمایت خانم ها مرضیه برومند دبیر جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی و پریسا مقتدی رییس مجموعه تئاتر شهر در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت که جا دارد در اجرای آخر این نمایش از همه این عزیزان که گروه جوان ما را حمایت کردند تشکر کنم.

کارگردان نمایش «ملاقات بانوی سالخورده» با تقدیر از دکتر عطا الله کوپال برای حضور در اجرای پایانی نمایش تصریح کرد: دوست دارم اجرای پایانی این نمایش که حاصل تلاش شبانه روزی همه اعضای گروه بود را امشب در حضور پر شور شما تماشاگران گرامی به مرد پر تلاش و زحمتکش تئاتر عروسکی که سالهاست در میان ما نیست تقدیم کنم. اجرای امشب نمایش ملاقات بانوی سالخورده با افتخار به استاد جواد ذوالفقاری تقدیم می‌شود که جامعه تئاتر عروسکی همواره مدیون تلاش های این هنرمند با ارزش بوده و هست.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www. teatreshahr. com و برای تهیه و یا رزرو بلیت آثار نمایشی به صحنه رفته در تئاتر شهر به آدرس www. gishetheater. ir مراجعه کنید.

ملاقات بانوی سالخورده جواد ذوالفقاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر