کد خبر: 217327 A

نمایش «تهران حومه» به دلیل بدحجابی تعدادی از تماشاگران و ورود آقایان به محیط دانشگاه الزهرا(س) توسط مسئولان این دانشگاه متوقف شد.

اجرای نمایش «۲۵ ماه جاری، تهران حومه ۲۰:۴۷» شب گذشته شنبه - سوم آبان - متوقف شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی گروه اجرایی، نمایش «۲۵ ماه جاری، تهران حومه ۲۰:۴۷» به نویسندگی و کارگردانی سمیرا رحیمی اجراهای خود را از روز پنجشنبه یکم آبان در دانشگاه الزهرا(س) شروع کرده بود که طی دو روز نخست اجرا با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد، اما مسئولان دانشگاه الزهرا(س) به دلیل بدحجابی گروهی از تماشاگران و ورود آقایان به محیط دانشگاه الزهرا(س) اجرای این نمایش را تعطیل کردند.

نمایش «تهران حومه» پیش‌تر در بخش تجربه‌های اجرایی هفدهمین ﺟﺸﻨﻮاره ﺑﯿن‌اﻟﻤﻠﻠﯽ ﺗﺌﺎﺗﺮ داﻧﺸﮕﺎهی نیز به اجرا درآمده بود که طی سه اجرا در جشنواره نیز هر روز با استقبال مخاطبان مواجه شد.

اﯾﺪه اجرایی این نمایش از ﯾﮏ ﺳﺎل ﭘﯿﺶ ﺷﮑﻞ ﮔﺮﻓﺘﻪ بود که در سه ﻣﮑﺎن واﮔﻦ ﻗﻄﺎر ﻣﺘﺮوک، گُلخانه و ﻣﺤﻮﻃﻪ‌ی ﺑﺎز دانشگاه اجرا می‌شد و ﺗﻤﺎﺷﺎﮔﺮان از هر ﺳﻪ محل اﺟﺮا دﯾﺪن ﻣﯽکردند.

سارا پورسرخ، آیدا شیرخو، الهام مهرپرور، هما شیرازی، الناز مهاجر، نگار خوانین‌زاده، مرضیه فروزان‌فر، فاطمه حقیقی‌مقدم، سمانه ذاکری، هلن مهدوی، پرستو قربانی، مژده مهدوی، مریم عنبرستانی، سوده فارانی، مریم صادقی، راضیه شاهوردی، نسترن نوری، افسانه میرزایی، آتوسا دانیالی، هستی نفیسی، کیمیا معلمیان، نازنین بهرامی، عادله امامی، سمیه رستمی و عاطفه تقی‌لو بازیگران نمایش بودند.

سایر عوامل از این قرارند: الهام مهرپرور و ﻧﺮﮔﺲ ﻣﺮودﺷﺘﯽ(دستیاران کارگردان)، راﺿﯿﻪ ﻓﻼﺣﯽ(مشاور طرح)، شاهرخ عزتی(آهنگ‌ساز)، زهرا کریمی(نوازنده)، الهام مهرپرور(طراح بروشور و پوستر)، کیمیا معلمیان(امور هماهنگی)، رضا محمدرضای طیبی(مدیر تولید) و احمدرضا حجارزاده(امور رسانه).

این نمایش قرار بود از ۲۹ مهر تا چهارم آبان در دانشگاه الزهرا(س) اجرا شود که دو روز ابتدایی آن به دلیل رحلت آیت‌الله
مهدوی‌کنی تعطیل شد و پس از دو روز، دانشگاه ادامه اجراهای این نمایش را لغو کرد.

دانشگاه الزهرا(س) نمایش تهران حومه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر