کد خبر: 239031 A

پروژه احداثو تجهیز سالن تئاتر باران درحال اجراست. این سالن نمایشی به زودی در خیابان انقلاب افتتاح خواهد شد.

تئاتر باران که گفته شده مجهزترین و بزرگ‌ترین سالن خصوصی تئاتر کشور در تهران است؛ به زودی افتتاح می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ پروژه احداثو تجهیز این سالن درحال اجراست. این سالن نمایشی که بخشی از مجموعه‌ی هنرهای نمایشی باران است به زودی در خیابان انقلاب افتتاح می‌شود.

تئاتر باران با داشتن امکانات نوری به روز، قابلیت صدای دالبی، اتاق نور مجهز به جدیدترین تجهیزات، فاقد نقاط کور صحنه‌ای، دارای امکانات جلوگیری از خروج صدا و فضای تمام آکوستیک و درب خروج اضطراری ساخته شده است و با توجه به امکانات مذکور می‌شود ادعا کرد که مجهزترین سالن تئاتر خصوصی تهران خواهد بود.

فهیمه امن‌زاده(مدیر تئاتر باران) احداثاین سالن را یکی از افتخارات این مجموعه بشمار آورد و اظهار امیدواری کرد که با گشایش این سالن بخشی از مشکلات هنرمندان تئاتر حل شود.

وی متذکر شد: همکاران ما با جدیت و سرعت لازم فعالیت‌های عمرانی و بحثتجهیز این سالن را آماده خواهند کرد تا در زمان مقرر اجرای این طرح را به ثمر برسانند. این مجموعه با ظرفیت۱۲۵نفر با زیربنای۵۰۰متر با امکانات فنی، صوتی و تصویری لحاظ شده و علاوه بر لابی، کافی شاپ و فروشگاه محصولات فرهنگی مجهز به ۶اتاق‌ گریم است.

وی با بیان اینکه این پروژه در حال حاضر دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی است، یادآور شد: در صورت تامین مابقی تجهیزات، این پروژه تا پایان دی ماه به اتمام خواهد رسید.

تئاتر باران افتتاح می‌شود تئاتر باران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر