کد خبر: 122787 A

براساس آخرین آمار تاکنون بیش از ۴۵۰ ناشر برای حضور در یازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان اعلام آمادگی کرده‌اند که این ناشران بیش از ۲۱ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه عرضه خواهند کرد.

ایلنا: نمایشگاه «یاد یار مهربان» فردا در باغ کتاب تهران گشایش می‌یابد / ۲۵ درصد تخفیف برای عموم بازدید کنندگان
یازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان(اهدای کتاب به مدارس تهران با انتخاب مدیران آموزشگاه‌ها) از ۳ تا ۹ آذر ماه در باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان، در این نمایشگاه که با حضور ناشران مکتوب کشور برگزار می‌شود همچون سالهای گذشته به همه مدارس شهر تهران در هر یک از مقاطع تحصیلی اعم از دولتی و غیردولتی اعتباری اختصاص می‌یابد که می‌توانند در خلال بازدید از نمایشگاه، نسبت به انتخاب کتب مورد نیاز واحد آموزشی خود اقدام کنند. علاوه بر مدارس، حوزه‌های علمیه، کتابخانه‌های سطح شهر تهران وابسته به ارشاد و شهرداری از مخاطبان اصلی نمایشگاه و دریافت کنندگان هدایا هستند.

بر اساس آخرین آمار تاکنون بیش از ۴۵۰ ناشر برای حضور در یازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان اعلام آمادگی کرده‌اند که این ناشران بیش از ۲۱ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه عرضه خواهند کرد.

در این دوره به ۵۲۰۰ مدرسه اعتبار اختصاص یافته که مدارس مقطع ابتدایی ۴۵۰ هزار تومان، مقطع راهنمایی ۵۰۰ هزار تومان و مقطع دبیرستان ۶۵۰ هزار تومان اعتبار خرید کتاب رایگان خواهند داشت. حوزه‌های علمیه و کتابخانه‌ها نیز به طور متوسط یک میلیون تومان اعتبار انتخاب و خرید کتب مورد نیاز را دارند.

این امکان برای کلیه مدارس و مدیران فراهم شده است تا اطلاعات تکمیلی مورد نیاز از جمله فهرست ناشران شرکت کننده در نمایشگاه، لیست کتابهای مورد تایید واصله به دبیرخانه نمایشگاه همراه با قیمت و موضوع و مخاطب مربوط را از طریق مراجعه به پایگاه www. yym. ir مشاهده کنند. در این پایگاه تسهیلات لازم برای جستجوی انواع کتب و موضوعات مورد نیاز و تهیه نسخه چاپی فهرست منتخب توسط مدارس وجود دارد.

نظر به تخصصی بودن این نمایشگاه فضای ویژه‌ای برای شرکت‌هایی که تولیدات آن‌ها مرتبط با حوزه هوشمند سازی مدارس است در نظر گرفته شده که نمایندگان مدارس می‌توانند محصولات مورد نیاز خود را با تخفیف ویژه این نمایشگاه از این بخش تهیه نمایند.

مدارس علاوه بر اعتبار درنظر گرفته شده می‌توانند از تخفیف ۳۰ درصدی و عموم بازدیدکنندگان از تخفیف ۲۵ درصدی بهره‌مند شوند.

متقاضیان خرید آزاد از نمایشگاه جهت دریافت کارت خرید آزاد باید به باجه‌های نقدی مستقر در سامانه رایانه‌ای صدور فاکتور مراجعه و به مبلغ مورد نظر خود کارت مخصوص دریافت کنند.

علاوه بر عرضه کتابهای مورد تایید، برگزاری کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها، رونمایی از کتب جدید، تقدیر از برخی ناشرانی که متاسفانه در دوره جاری در جمع نمایشگاه یاد یار مهربان نیستند و… از برنامه‌های جنبی یازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان است.

یاد یارمهربان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر