کد خبر: 124044 A

" چشم‌هایم " قطعات کوتاه و عاشقانه‌ای از سروده‌های هما بهروزی‌نکو را شامل می‌شود که وی شخصا آن را به عنوان ناشر - مولف منتشر کرده است.

ایلنا: " چشم‌هایم " عنوان مجموعه‌شعر تازه‌ی هما بهروزی‌نکو‌ است که به تازگی منتشر شده و به بازار آمده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ این مجموعه، قطعات کوتاه و عاشقانه‌ای از سروده‌های بهروزی را شامل می‌شود که وی شخصا آن را به عنوان ناشر - مولف منتشر کرده است.

بهروزی‌نکو، فارغ التحصیل رشته ادبیات فارسی‌ست و پیش از این نیز دو مجموعه شعر تحت عناوین " غزل‌گریه‌های شبانه " و " دلنوشته‌های دلنشین " را به انتشار رسانده.

وی درمورد تجربیاتش در حوزه‌ی شعر و مجموعه‌ی آخرش به خبرنگار ایلنا گفت: مجموعه اشعار من همگی جنبه ای عارفانه و عاشقانه داشته است که به دنبال رد پایی از او می گردد.

این شاعر ادامه داد: درواقع یک اتفاق ناگوار شخصی انگیزه شده برای سرودن؛ سرودن شعرهایی که در مجموعه " شعر چشم‌هایم " جمع آوری و منتشر شد.

او همچنین رمان " سال‌های بی تو " را که بر اساس زندگی واقعی نوشته است را نیز در دست چاپ دارد. بهروزی درمورد این رمان و سایر داستان‌هایش می گوید: من داستان‌های کوتاه زیادی به چاپ رسانده‌ام اما فکر می کنم رمانی که بر اساس یک داستان واقعی باشد، بسیار جذاب تر خواهد بود.

وی افزود: رمان " سال‌های بی تو " مراحل آخر خود را طی می کند و در دست چاپ است.

هما بهروزی‌نکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر