کد خبر: 128751 A

کتاب ایران سرزمین صلح ادیان الهی یک نگاه تصویری به زندگی اقلیت‌های مذهبی ایران است که مراکز مذهبی – تاریخی، زندگی روزمره، مراسم‌های جشن و عزادارای و سنت‌هایشان به تصویر کشیده شده است.

ایلنا: کتاب عکس «ایران، سرزمین صلح ادیان الهی» با عکس‌های عباس تحویلدار روز ۲۶ آذرماه با حضور روحانیون ارشد ادیان مذهبی در ایران و نمایندگان این اقلیت‌ها در خانه هنرمندان رونمایی می‌شود.

به گزارش ایلنا، رامین احمدی(مدیرعامل گروه نگین سرمایه گذار کتاب) با اعلام این خبر گفت: نخستین کتاب عکس در مورد تمامی ادیان مذهبی در ایران در ۳۰۴ صفحه و پنج فصل طراحی و به زودی رونمایی می‌شود.

وی افزود: این کتاب یک نگاه تصویری به زندگی اقلیت‌های مذهبی ایران است که مراکز مذهبی – تاریخی، زندگی روزمره، مراسم‌های جشن و عزادارای و سنت‌هایشان به تصویر کشیده شده است.

احمدی خاطرنشان کرد: زندگی زرتشتی‌ها، کلیمیان، ‌منداییان، عاشوریان و ارامنه این پنج فصل را شامل می‌شود که تاریخ این مراسم‌ها و مذاهب در ابتدای هر فصل به قلم مسعود فروزنده آورده شده است.

وی تصریح کرد: قیمت این کتاب که از روز ۲۶ آذرماه در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد ۹۵ هزار تومان است.

مدیرعامل گروه نگین بیان داشت: گالری عکس این کتاب از فردا ۲۴ آغاز و تا روز رونمایی کتاب(۲۶ آذرماه) در خانه هنرمندان برپا است.

به گفته وی، روز ۲۶ آذرماه ساعت ۱۸ مراسم رونمایی از این کتاب در خانه هنرمندان ایران سالن شهناز برگزار می‌شود.

کتاب ایران سرزمین صلح ادیان الهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر