کد خبر: 128774 A

حضور محمد هاشمی در قم و آشنایی با رهبر کبیر انقلاب اسلامی و همچنین مشاهده‌ی وقایع تاریخ انقلاب اسلامی در خاطرات وی انعکاس یافته است.

ایلنا: کتاب «خاطرات محمدهاشمی» برادر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی نوشته فاطمه یابنده به همت مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شد.

به گزارش ایلنا، محمد هاشمی رفسنجانی ازجمله شخصیت‌های فعال در نهضت اسلامی است که بخشی از فعالیت‌های وی در بستر خانواده و به‌ویژه برادر بزرگ‌تر خود آیت‌الله اکبر هاشمی صورت گرفته است. حضور محمد هاشمی در قم و آشنایی با رهبر کبیر انقلاب اسلامی و همچنین مشاهده‌ی وقایع تاریخ انقلاب اسلامی در خاطرات وی انعکاس یافته است. بخش دیگری از خاطرات وی به شرح فعالیت‌ها در محافل دانشجویان ایرانی در آمریکا اختصاص یافته است. حضور راوی در فرانسه و فعالیت در بیت امام(ره) بخش‌های دیگر خاطرات محمد هاشمی از تاریخ انقلاب اسلامی است که در کنار سایر خاطرات و منابع، تصویر روشنی را به ما می‌دهد. ضمن این خاطرات، مسائل و ناگفته‌ی بسیاری از دوران تثبیت انقلاب اسلامی هم بازگو شده است.

خاطرات محمد هاشمی در شمارگان۲۰۰۰نسخه و ۳۸۴ صفحه و به قیمت ۱۲۰.۰۰۰ریال روانه بازار نشر شده است.

علاقمندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند به فروشگاه این مرکز در خیابان انقلاب، خیابان ۱۲فروردین، بعد از خیابان شهدای ژاندارمری نبش مجتمع ناشران و یا با شماره تلفن‌های ۶۶۹۵۳۶۰۷ و ۶۶۹۶۱۵۳۶ تماس بگیرند.

مرکز اسناد انقلاب اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر