کد خبر: 130326 A

کافه هفت برگزار می‌کند؛

در این مراسم سیمین بهبهانی، سید‌علی صالحی، هرمر علیپور، علیرضا آدینه، حامد داراب، هادی خوانساری، بهزاد زرین‌پور، حامد ابراهیم‌پور و بسیاری از شاعران دیگر حضور خواهند‌داشت.

ایلنا؛ ‌ «کافه هفت» در شب یلدا با شعرخوانى جمعى از شاعران برجسته و نام‌آشنا به نفع کودکان سرطانی مراسمی را برگزار‌مى‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ ‌ این مراسم که با عنوان «گلریزان به نفع کودکان سرطانى» در ۲۹ آذر ۱۳۹۲ شب یلدا را در حریم سایه‌های سبز خواهد گذراند، با اجرای ریحان ریحانی و همایون حسینیان برگزار خواهد‌شد.

در این مراسم شاعرانی همچون سیمین بهبهانی، سید‌علی صالحی، هرمر علیپور، علیرضا آدینه، حامد داراب، هادی خوانساری، بهزاد زرین‌پور، حامد ابراهیم‌پور و بسیاری از شاعران دیگر حضور خواهند‌داشت.

دست‌نوشتی از بانوی شعر ایران، سیمین بهبهانی در این مراسم به نفع کودکان سرطانی به حراج گذاشته می‌شود. عواید این شب شاعرانه چه کم و چه بیش به کودکان درگیر با سرطان اختصاص خواهد‌یافت. «کافه‌هفت» سال‌هاست که در خیابان خردمند جنوبی با مدیریت «فرامرز راد»، به‌دلیل برگزاری مراسم‌های متعدد شعرخوانی و داستان‌خوانی به نفع کودکان سرطانی، محفل وی‍‍ژه‌ای برای شاعران و نویسندگان معاصر شده‌است

کافه هفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر