کد خبر: 133932 A

محمدمهدی بابایی به سمت معاون اداری و مالی، سیدصادق پژمان به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه و سیدمجید حسینی به عنوان مدیر عامل موسسه نشرشهر منصوب شدند.

ایلنا: طی احکام جداگانه‌ای از سوی حجت الاسلام شهاب مرادی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، محمدمهدی بابایی به سمت معاون اداری و مالی، سیدصادق پژمان به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه و سیدمجید حسینی به عنوان مدیر عامل موسسه نشرشهر منصوب شدند.

به گزارش ایلنا، محمد مهدی بابایی دانش آموخته کار‌شناسی ارشد مدیریت از دانشگاه تهران است. وی از سال ۹۰ تاکنون معاون برنامه ریزی و توسعهء شهری منطقهء شش شهرداری تهران و پیش از آن رییس گروه برنامه ریزی و آموزش شورا‌ها و شهرداری‌های کل کشور بوده است.

ازجمله سوابق سیدصادق پژمان نیز که از بهمن ماه ۹۱ سرپرستی معاونت اداری مالی این سازمان را به عهده داشته، می‌توان به مدیر کلی روابط عمومی و اموربین الملل سازمان و مدیریت فرهنگسرای رسانه اشاره کرد.

همچنین سیدمجید حسینی که جایگزین امیرمسعود شهرام نیا شده است، دانش آموختهء دکترای علوم سیاسی از دانشگاه تهران و عضو هیأت علمی همین دانشگاه است. وی در دوران دانشجویی، موسس مرکز کانونهای فرهنگ و اندیشه(کفا) و پس از آن مدیر عامل گروه مجلات همشهری بوده است و مدیر مسولی ۲۲ نشریه از جمله همشهری جوان، سینما ۲۴، الف و دانستنی‌ها را در کارنامه دارد. از حسینی می‌توان به کتابهای «اعترافات شهر خدا» و «سفرنامهء هاروارد مک دونالد» اشاره کرد.

سیدمسعود شهرام نیا، مدیر عامل سابق موسسه نشر شهر نیز طی حکم جداگانه‌ای به عنوان مشاور رییس سازمان در حوزه کتاب و کتابخوانی منصوب شده است.

دو معاون سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مدیر عامل نشر شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر