کد خبر: 136351 A

ساعد باقری و سهیل محمودی در پاسخ به ایلنا:

حضورمان در مراسم بزگداشت زنده یاد احمدرضا زارعی ادای دین به ساحت آن یار سفر کرده و اظهار ادب به خانواده و یادگاران عزیزش بوده و عنوان «آشتی انجمن شاعران با یکی از حاضران در آن مراسم» تعبیر دقیق و مناسبی نیست.

ایلنا: در ادامه‌ی اظهارات و اتهامات علیرضا قزوه(مدیر کانون آفرینش‌های ادبی حوزه هنری) و جوابیه‌هایی که اعضای هیات مدیره انجمن شاعران به صورت فردی و جمعی منتشر کردند، برخی از رسانه‌ها حضور دو تن از این اعضا؛ یعنی سهیل محمودی و ساعد باقری در مراسم بزرگداشت زنده یاد احمدرضا زارعی، که شنبه ۲۱ دی ماه در حوزه ی هنری و با حضور علیرضا قزوه برگزار شد را به مثابه مراسم آشتی کنان قلمداد کردند. در صورتی که نامبردگان با رد این فرضیه بر پیگیری شکایت خود از قزوه پافشاری کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ ساعد باقری و سهیل محمود در پاسخ به این مساله، متن کوتاهی را در اختیار این خبرگزاری قرار داد که گویای این مدعاست:

«باسپاس از خیرخواهی همه دوستان پیرامون وقایع اخیر، و به دلیل تفسیرهای متفاوت برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها لازم است به اطلاع عموم برسانیم حضورمان در مراسم بزگداشت زنده یاد احمدرضا زارعی ادای دین به ساحت آن یار سفر کرده و اظهار ادب به خانواده و یادگاران عزیزش بوده و عنوان «آشتی انجمن شاعران با یکی از حاضران در آن مراسم» تعبیر دقیق و مناسبی نیست و اساسا دادخواهی هیات مدیره انجمن شاعران منحصر به دو تن از اعضا نیست. بدیهی است شکایت هیات مدیره انجمن از شخص مفتری به قوت خود باقی است و از طریق مجاری ذی‌ربط پیگیری خواهد شد.»

ساعد باقری و سهیل محمودی

سهیل محمودی علیرضا قزوه ساعد باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر