کد خبر: 136372 A

هفتمین جشنواره کتاب بر‌تر کودک و نوجوان در بخش ویژه به معرفی بهترین کتاب‌های کودکان و نوجوانان با موضوع مدیریت شهری خواهد پرداخت.

ایلنا: در هفتمین جشنواره کتاب بر‌تر؛ بهترین کتاب‌های حوزۀ مدیریت شهری به کودکان معرفی می‌شود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا توکل صدیقی(دبیر هفتمین جشنواره کتاب بر‌تر) اعلام کرد: در بخش ویژه این جشنواره، بهترین آثاری که با موضوعات مدیریت شهری انتشار یافته‌اند، معرفی و تقدیر خواهند شد.

به گفته توکل صدیقی این بخش از جشنواره با همکاری اداره کل فرهنگی شهرداری تهران برپا شده و در آن کتاب‌های کودک ونوجوانی که در سال‌های ۹۰ و ۹۱ با موضوعاتی همچون همسایه‌داری، ترافیک، آلودگی هوا و احترام به بزرگتر‌ها منتشر شده‌اند، مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

دبیر جشنواره کتاب بر‌تر از دیگر موضوعات این بخش جشنواره به فضای سبز، احترام به حقوق کودکان، بازیافت و نگهداری از لوازم عمومی شهری اشاره کرد.

توکل صدیقی ضمن اشاره به همکاری موفق با شهرداری در دوره قبل جشنواره و بازتاب گسترده آثار برگزیده این بخش در جشنواره ششم، از راه‌یابی ۴۸ اثر به مرحله نهایی بخش جنبی جشنواره هفتم خبر داد و تاکید کرد که در جشنواره امسال، اولویت این بخش با آثار ادبی همچون شعر و داستان خواهد بود.

جشنواره کتاب بر‌تر کودک و نوجوان از سوی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان برگزار می‌شود و مراسم اختتامیه و معرفی آثار بر‌تر هفتمین دوره آن در بهمن ماه برپا خواهد شد.

جشنواره کتاب برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر