کد خبر: 142647 A

مرکز اسناد انقلاب اسلامی به مناسبت چهارمین روز از دهه مبارک فجر چهارمین اثر خود را منتشر کرد.

ایلنا: مرکز اسناد انقلاب اسلامی در چهارمین روز از دهه مبارک فجر چهارمین اثر خود را منتشر کرد.

«گوهرهای خفته در خاک» عنوان اثری است که توسط ریحانه خوش طینت به رشته ی تحریر درآمده است. همچنین این مرکز، کلیپ صوتی «امتداد ایستادگی» را به صورت رایگان جهت دانلود برای علاقمندان ارائه داده است.

«تفحص مثل کار باستان‌شناسی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ماند که گوهری را پیدا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. وقتی شما شهیدی را پیدا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید و غبار را از روی این گوهر کنار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنید، با نمایان‌شدن این گوهر ارزش کار شما معلوم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود…». مقام معظم رهبری

اثر پیش رو برگرفته شده از خاطرات سرهنگ پاسدار علیرضا غلامی می باشد که یکی از موضوعات طرح تاریخ انقلاب اسلامی به زبان ساده است که در مرکز اسناد انقلاب اسلامی تحت عنوان دانستنی های انقلاب اسلامی برای جوانان تهیه شده است.

«گوهرهای خفته در خاک» در شمارگان۲۵۰۰ نسخه و ۲۰۸ صفحه و به قیمت ۴۷.۰۰۰ ریال در دهه مبارک فجر روانه بازار نشر گردیده است.

علاقمندان جهت تهیه این کتاب می توانند به فروشگاه این مرکز در خیابان انقلاب، خیابان ۱۲فروردین، بعد از خیابان شهدای ژاندارمری نبش مجتمع ناشران و یا با شماره تلفن های ۶۶۹۵۳۶۰۷ و ۶۶۹۶۱۵۳۶ تماس بگیرند.

لینک دانلود کلیپ صوتی «امتداد ایستادگی» http: / / www. irdc. ir / Storage / Audios / ۲۰۱۴۰۲۰۱۱۱۴۰۰۵ - fajr _ mixdown. mp۳

مرکز اسناد انقلاب اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر