کد خبر: 149645 A

پس از انتشار فراخوان و دعوت از عموم مردم برای پیشنهاد شعار این دوره از نمایشگاه کتاب تهران، ۳۱۴۷ پیامک و ۱۳۴ ایمیل به ستاد برگزاری نمایشگاه ارسال شده است.

ایلنا: محمد اله یاری گفت: تاکنون ۳۱۴۷ نفر شعارهای خود را از طریق پیامک به ستاد اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ارسال کرده‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی ارشاد، محمد الهیاری(معاون فرهنگی و اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران) از ارسال بیش از سه هزار پیامک با موضوع شعار این دوره از نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

وی افزود: پس از انتشار فراخوان و دعوت از عموم مردم برای پیشنهاد شعار این دوره از نمایشگاه کتاب تهران، ۳۱۴۷ پیامک و ۱۳۴ ایمیل به ستاد برگزاری نمایشگاه ارسال شده است.

محمد الهیاری با اشاره به برگزاری جلسات کارگروه انتخاب شعار گفت: هم اکنون کارگروه تعیین شعار با برگزاری جلسات منظم در حال بررسی این شعارهاست و امیدواریم تا نیمه دوم فروردین سال آینده شعار نهایی از میان شعارهای ارسال شده، انتخاب شود. همچنین به شعارهای برگزیده در این فراخوان جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت.

علاقمندان برای پیشنهاد شعار بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران با موضوع کتاب، کتابخوانی و ترویج مطالعه فرصت دارند تا تاریخ ۱۵ اسفند شعارهای خود را به شماره ۱۰۰۰۰۳۸۵۱ یا به آدرس الکترونیکی tehranbookfair @ yahoo. com ارسال کنند.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در روزهای ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ماه در مصلی تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه کتاب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر