کد خبر: 156739 A

کمالی نژاد خبر داد:

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

ایلنا: احمد کمالی‌نژاد از پایان کار تعیین متراژ غرفه‌بندی ناشران دانشگاهی، آموزشی و کودک و نوجوان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا احمد کمالی‌نژاد، مدیر کمیته ناشران داخلی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران از اتمام تعیین متراژ غرفه‌های برخی از ناشران خبر داد و گفت: کار متراژ غرفه‌های ناشران دانشگاهی، آموزشی و کودک و نوجوان برای حضور در نمایشگاه به پایان رسیده است.

وی افزود: در حوزه ناشران کودک و نوجوان و آموزشی به هر ناشری متناسب با ظرفیت سالن و عناوین کتاب‌ها، فضا اختصاص داده شده است. همچنین برای ناشران کودک و نوجوان تسهیلاتی فراهم شد تا از فرصت نمایشگاه برای عرضه آثار خود به خوبی استفاده کنند.

مدیر کمیته ناشران داخلی گفت: به ناشران دانشگاهی که حد نصاب مشخص شده را رعایت کرده باشند، متناسب با عملکرد و شاخص‌های مشخص شده فضایی تعلق گرفته است. متراژ ناشران آموزشی نیز با توجه به تعداد عناوین آن‌ها مشخص شده است.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

تعیین متراژ ناشران دانشگاهی و آموزشی و کودک و نوجوان به پایان رسید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر