کد خبر: 156908 A

کار ثبت نام از خبرنگاران رسانه‌های مکتوب و الکترونیک از تاریخ ۱۸ فروردین ماه آغاز خواهد شد.

ایلنا: سید مهدی جعفری، مدیر کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغاز فعالیت‌های این کمیته خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد اطلاع رسانی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مدیر کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: فعالیت‌های کمیته روابط عمومی با دعوت از خبرنگاران برای پوشش رسانه‌ای رویدادهای این رویداد مهم فرهنگی آغاز می‌شود.

وی افزود: کار ثبت نام از خبرنگاران رسانه‌های مکتوب و الکترونیک از تاریخ ۱۸ فروردین ماه آغاز خواهد شد.

جعفری درباره فعالیت‌هایی که تا به امروز از سوی این کمیته انجام شده است، اظهار کرد: مقدمات کار طراحی پوستر و شعار نمایشگاه به پایان رسیده است و در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به دیگر فعالیت‌های کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی در ایام نمایشگاه گفت: تهیه ویژه‌نامه ۱۱ شماره‌ای در ایام برگزاری نمایشگاه، تشکیل کمیته‌ای برای نظرسنجی از بازدیدکنندگان نمایشگاه، تحلیل محتوای رسانه‌ها، تقویت فعالیت‌های اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی و… از دیگر فعالیت‌هایی هستند که از سوی کمیته روابط عمومی در نمایشگاه کتاب تهران اجرا می‌شود.

مدیر کمیته روابط عمومی خاطرنشان کرد: ستاد اطلاع رسانی نمایشگاه فعالیت‌های خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرده است و با نزدیک شدنم ایام نمایشگاه با جدیت بیشتر دنبال می‌شود.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

نمایشگاه کتاب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر