کد خبر: 161255 A

از سوی پژوهشگاه فرهنگ و ارتباطات؛

مراسم بزرگداشت شهید مطهری و مقام معلم، شنبه ۶ اردیبهشت ماه در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

مراسم بزرگداشت شهید مطهری و مقام معلم، شنبه ۶ اردیبهشت ماه در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا با نزدیک شدن به ۱۲ اردیبهشت ماه، روز بزرگداشت استاد شهید مرتضی مطهری و مقام معلم، شمیم دل انگیز تکریم علم و دانش و اسوه‌های آن یعنی معلمان و اساتید بار دیگر در کشور منتشر می‌شود.

پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات طبق سنت همه ساله خود مراسمی را در این ایام خجسته به منظور پاسداشت و تکریم استادان و پیشکسوتان عرصه دانش و پژوهش، برگزار می‌نماید.

همزمان با ایام بزرگداشت مقام معلم و سالروز شهادت معلم بزرگ استاد شهید مرتضی مطهری، مراسم بزرگداشتی با سخنرانی دکتر مهدی محقق، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، از ساعت ۹ الی ۱۱ روز شنبه ششم اردیبهشت در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود.

همچنین در این مراسم که با حضور استادان، اعضای هیئت علمی، پژوهشگران، همکاران ارجمند و دیگر علاقه مندان برگزار خواهد شد، از دکتر احمد پاکتچی، تقدیر به عمل خواهد آمد.

از تمامی علاقه مندان به شرکت در این مراسم دعوت می‌شود به نشانی تهران، خیابان ولیعصر(عج)، پایین‌تر از میدان ولیعصر(عج)، خیابان دمشق، شماره ۹ پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، تالار شهید آوینی مراجعه کنند.

مراسم بزرگداشت شهید مطهری و مقام معلم برگزار می شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر