کد خبر: 162638 A

قائم‌مقام نمایشگاه کتاب خبر داد:

بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

بنابر اعلام «امیرمسعود شهرام‌نیا» قرار است پس از پایان بیست‌وهفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کارگروهی برای بررسی محل دائمی این رویداد فرهنگی در استانداری تهران تشکیل شود.

به گزارش ایلنا امیرمسعود شهرام‌نیا قائم‌مقام نمایشگاه کتاب، گفت: سید حسن هاشمی استاندار محترم تهران در حاشیه بازدید از مصلی امام خمینی(ره) پیش از ایام نمایشگاه، قول مساعد دادند که پیگیر محل دائمی برای برگزاری این رویداد باشند.

وی افزود: استاندار محترم وعده دادند با پایان این دوره از نمایشگاه، کارگروهی در استانداری مامور بررسی فضاهای موجود در اختیار دستگاه‌های مختلف برای تعیین مکان دائمی نمایشگاه کتاب شوند و فضای مناسبی را برای ساخت مکان دائمی برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی از جمله نمایشگاه کتاب، انتخاب کنند.

به گفته شهرام‌نیا، بررسی درباره مکان دائمی نمایشگاه کتاب بلافاصله پس از برگزاری بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آغاز خواهد شد.

وی شهر آفتاب، باغ کتاب، مصلی امام خمینی(ره) و مکان‌هایی از این دست را از جمله گزینه‌های مطرح برای ساخت مکان دائمی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برشمرد.

قائم‌مقام بیست وهفتمین دوره نمایشگاه کتاب تهران اظهار امیدواری کرد این مکان دائمی هر چه زود‌تر انتخاب شود و تا سال آینده به بهره‌برداری برسد.

بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

تشکیل کارگروه برای بررسی مکان دائمی نمایشگاه کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر