کد خبر: 170701 A

به زودی دبیرخانه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ترکیبی از ظرفیت‌های سخت افزاری و نرم افزاری و با مشارکت موسسه نمایشگاه‌ها تشکیل می‌شود.

عباس صالحی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز(۳ خرداد) از موسسه نمایشگاه - های فرهنگی ایران بازدید کرد. وی در این بازید از تشکیل دبیرخانه دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب تهران درآینده نزدیک خبرداد.

به گزارش ایلنا؛ صالحی که در جمع مدیران این موسسه سخن می‌گفت؛ از تلاش‌های موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به عنوان مجری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تشکر کرد. وی برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را موفق دانست و مهم‌ترین دلیل این موفقیت را آرامش و همدلی مدیران نمایشگاه دانست.

وی در ادامه اعتماد به تشکل‌های صنفی نشر و درگیر کردن آن‌ها در تصمیم گیری‌های نمایشگاه، شروع کارهای اجرایی نمایشگاه در زمان مناسب و توجه به ظرفیت و ابعاد و اجزای رسانه‌ای را از دیگر عوامل موفقیت برگزاری نمایشگاه ۲۷ ذکر کرد.

وی ضمن تشکر از موسسه نمایشگاه‌ها به عنوان مجری نمایشگاه کتاب تهران اظهار کرد: موسسه نمایشگاه - ‌ها جزئی از معاونت امورفرهنگی است و از دیگر فعالیت‌های موسسه در حوزه نمایشگاه‌های کتاب استانی و نمایشگاه‌های کتاب خارجی حمایت می‌کنیم.

وی اظهار داشت: به زودی دبیرخانه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ترکیبی از ظرفیت‌های سخت افزاری و نرم افزاری و با مشارکت موسسه نمایشگاه‌ها تشکیل می‌شود.

نمایشگاه کتاب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر