کد خبر: 187860 A

بیست و نهمین محفل ادبی طنز «قند و نمک» با حضور برخی طنزپردازان در فرهنگسرای فردوس برگزار می‌شود.

محفل ادبی طنز «قند و نمک» از سلسله برنامه‌های شب شعر طنز «قند و نمک»، سه شنبه ۳۱ تیر ساعت ۱۸ با هدف ایجاد نشاط و شادابی در خانواده‌ها و اهالی ادب و هنر و همچنین تقویت مهارت شاد زیستن به عنوان یک سفارش موکد دینی برگزار می‌شود.

در این محفل ادبی شاعران طنزپرداز، اشعار و قطعات طنز خود را قرائت می‌کنند و سعید بیابانکی به عنوان مجری و منتقد برنامه نیز به نقد آن‌ها می‌پردازد.

محفل ادبی شب شعر طنز قند و نمک که در هر نشست میزبان شاعران برجسته‌ای بوده است، در این محفل پذیرای همایون حسینیان، نادر فتایی، صابر قدیمی، رضا احسان پور، مهدی استاد احمد، شروین سلیمانی، روح الله احمدی، نادر خلیلی، سعید طلایی و… از شاعران طنزپرداز کشورمان است.

دوستداران محافل فاخر ادبی برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه مخابرات مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۰۵۸۹۰۰ تماس بگیرند.

برگزاری نمایشگاه «مشق وحی» در نگارخانه پردیسان

نگارخانه پردیسان در فرهنگسرای فردوس مجموعه‌ای از آثار خوشنویسی محمدرضا شبانی را در قالب نمایشگاهی با عنوان مشق وحی به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه خوشنویسی آیات قرآنی «مشق وحی» با هدف ترویج آموزه ها و مفاهیم قرآن و دین از طریق ابزار فرهنگ و هنر به ویژه هنر خوشنویسی در نگارخانه پردیسان برپا است.

در این نمایشگاه بیش از ۲۵ اثر خوشنویسی از آیات قرآن در ابعاد مختلف برای عموم هنردوستان به نمایش گذاشته شده است.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۳۱ تیرماه همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ به این فرهنگسرای مراجعه کنند.

فرهنگسرای فردوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر