کد خبر: 104406 A

با قول مسئولان ورامین در ورزش صبحگاهی صورت گرفت:

ورزشکاران صبحگاهی در حضور مسئولان شهرستان ورامین به بیان مشکلات و خواسته‌های خود پرداختند.

ایلنا: عزت ا… چراغی شهردار، جعفر اردستانی عضو شورا و مجید بذرافشان رئیس اداره ورزش جوانان شهرستان ورامین با حضور در پارک ۱۵ خرداد از نزدیک با ورزشکاران صبحگاهی دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش ایلنا، در این دیدار چند ساعته، برخی از ورزشکاران به نمایندگی از جمع حاضر، مشکلات موجود را بیان داشتند و خواستار رفع آن برای حضور پرشورتر علاقه مندان به ورزش صبحگاهی شدند.

نظافت پارک از جمله دغدغه هایی بود که ارایه شد و این امر با توجه به اهمیت آن در ایجاد شادی و نشاط صبحگاهی، مقرر شد با افزایش نیرو در پارک هرچه زودتر این مشکل برطرف شود.

رفع نواقص موجود در وسایل ورزشی و افزایش دستگاه های مورد نیاز از دیگر موارد مطروحه بود که در صورت پیگیری و اجرا میتواند کمک شایان توجهی به سلامتی و آمادگی جسم داشته باشد.

ترمیم فضای سبزی که به مرور زمان از بین رفته و جایگزین نمودن نهالهایی که به جهت بی توجهی مسئولان پارک منجر به خشک شدن درختان شده از دیگر موضوعاتی بود که همه بر رفع آن اذعان داشتند.

افزایش سرانه فضای سبز در دیگر نقاط منطقه که میتواند ورزشکاران بیشتری را متوجه فعالیت صبحگاهی کند به مسئولان ارایه شد که در صورت تحقق این امر دیگر افراد از مناطق دوردست مجبور به حضور در پارکهای همجوار نخواهند شد و بیشتر می‌توانند وقت خود را صرف ورزش نمایند.

ایجاد انگیزه با برگزاری مسابقات مختلف و در اختیار قرار دادن امکانات از سوی متولیان ورزش از دیگر مباحثی بود که ورزشکاران صبحگاهی پارک ۱۵ خرداد ورامین خواستار آن شدند.

بانوان نیز در این دیدار از برقراری امنیت سخن به میان آوردند که میتواند منجر به آرامش خاطر خانواده ها و همچنین افرادی باشد که برای پرداختن ورزش به این مکان مراجعه می کنند.

همچنین در اختیار قرار دادن فضای بیشتر ورزشی به بانوان و تجهیز امکانات پارک در کنار ایجاد فضای سبز محوطه ای که خانمها به ورزش میپردازند در این دیدار مطرح شد.

مسئولان شهرستان ورامین نیز پس از شنیدن خواسته ها و دردودل ورزشکاران در دو بخش آقایان و بانوان، بر لزوم توجه بیشتر به ورزش صبحگاهی و همگانی تاکید نمودند و برطرف نمودن مشکلات را در دستور کار قرار دادند.

خانواده شادی فضای سبز مشکلات ورزش رفع امنیت مسئولان ورامین صبحگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر