کد خبر: 106035 A

مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام امروز از مقابل شهرداری نصیر شهر برگزار شد و با بدرقه مردم مومن تا محل خاکسپاری ادامه یافت.

ایلنا: مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام امروز از مقابل شهرداری نصیر شهر برگزار شد و با بدرقه مردم مومن تا محل خاکسپاری ادامه یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رباط کریم این مراسم با شکوه و عظمت خاصی برگزار شد و خیل جمعیت از شهرستان های رباط کریم، بهارستان و نصیرشهر به دیدار شهدای گمنام شتافته بودند تا با این دو کبوتر سبکبال عهد و پیمان دوباره ببندند.

حضور مسئولین شهرستان رباط کریم و شهرستان بهارستان و همه اقشار در این مراسم چشمگیر بود.

دراین مراسم فرمانده نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشت. وی در مراسم تدفین شهدای گمنام گفت: می‌گوییم ما هر چه داریم از شهدا داریم و از برکت خون شهدا یعنی چه، اصلا ما چه چیزی داریم که به آن می‌بالیم و افتخار می کنیم.

امیر دریادار سیاری افزود: ما شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی که از اوایل انقلاب سر می‌دهیم، حفظ و نگهداری آن به این سادگی نبود، این از همان شهدا و خون با برکت شهدا، آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است که با امکانات نابرابر، جمهوری اسلامی ایران را به پیروزی قاطع رساندند به همین خاطر بر عظمت و عزت کشورمان روز به روز افزوده می‌شود.

فرمانده نیروی دریای ارتش در ادامه با بیان اینکه ما قبل از انقلاب چیزی نداشتیم، ارزشی برای ما قائل نبودند و استکبار و غربی‌ها برای خوش گذرانی به ایران می‌آمدند، اضافه کرد: اکنون نگاه کنید در تمام معادلات سیاسی و منطقه‌ای نقش کشورمان مشخص است، بدون نقش کشورمان در منطقه نمی‌توانند به راه حلی برسند، این‌ها‌‌ همان برکت خون شهدا جانفشانی‌ها و حضور شما مردم در همه صحنه‌هاست.

ارتش جمهوری اسلامی ایران استقلال استکبار انقلاب ایران جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران شهرداری هشت سال دفاع مقدس مراسم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر