کد خبر: 107997 A

رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک:

رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک گفت: امروز ایران اسلامی در نقطه اوج قدرت و صلابت قرار دارد.

حسین قاسی‌زاده امروز در جمع خبرنگاران فرهنگ ایثار و شهادت را فرهنگی مقدسی دانست که ریشه در باورهای عمیق مذهبی مردم ایران دارد.

به گزارش ایلنا، رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک با اشاره به صلابت و اقتدار رزمندگان در دفاع از میهن عزیزمان در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی گفت: مردم ایران به‌ویژه جوانان این مرز و بوم در ایام جنگ ثابت کردند که با نیروی ایمان و اخلاص و با پشتوانه عزم و اراده و توکل به خداوند متعال نه تنها می‌توان ریشه ظلم و تجاوز را خشکاند بلکه می‌شود مسیر پیشرفت در عرصه‌های گوناگون از جمله ورزش را پیمود.

وی ادامه داد: اگر امروز ایران اسلامی در نقطه اوج قدرت و صلابت قرار دارد، مرهون جان‌فشانی‌های جوانان و دلیرمردانی است که از جان خود گذشتند تا هموطنانشان در آزادی و امنیت زندگی کنند.

این مسئول اضافه کرد: باید به پاس خون شهدا و صبر خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، آرمان‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس را به نسل جوان امروز انتقال دهیم و فرهنگ مقدس ایثار و شهادت را تبلیغ کرده و در صیانت از دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی گامی بلند برداریم.

اداره ورزش و جوانان ارزش های دفاع مقدس انقلاب اسلامی ایثار و شهادت ایران اسلامی تجاوز جنگ جنگ تحمیلی فرهنگ ایثار و شهادت نسل جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر