کد خبر: 108003 A

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

همزمان با هفته دفاع مقدس دومین یادواره ۱۹ شهید شهر رودهن و یک شهید گمنام این شهر برگزار شد.

این یادواره چهارشنبه شب باحضور تعدادی از مسوولان و مردم شهید پرور رودهن در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی این شهر برگزار شد. فرماندار شهرستان دماوند در این آیین، برگزاری یادواره های شهدا را سنتی ارزشمند در پاسداری و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا عنوان کرد و افزود: آنچه امروز بیش از گذشته مورد توجه می باشد، پاسداری از ارزش های ماندگار برخواسته از انقلاب است.

به گزارش ایلنا، سعید افشارنادری ادامه داد: در شرایط کنونی، عزت و سربلندی ایران اسلامی از برکات ایثار و فداکاری های رزمندگان اسلام است که برای دفاع از مرز و بوم تا پای جان ایستادند.

وی با بیان اینکه شهدا مهم ترین پشتوانه های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: دشمن با توطئه و دسیسه به دنبال آسیب زدن به نظام و کشورمان است تا با هجمه های فرهنگی و جنگ روانی، ارزش های ناب انقلاب را آسیب رساند ولی به واسطه خون شهدا، ایران همچنان پایدار و استوار و ارزش های انقلابی همچنان ماندگار است.

در ادامه بخشدار بخش رودهن با گرامیداشت یاد شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را سد محکمی در برابر حیله ها و فتنه های دشمنان اسلام و انقلاب خواند.

رضا طاهر خانی تصریح کرد: رمز موفقیت رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس ایمان بود که بر تسلیحات نظامی پیشرفته دشمن غلبه کرد.

در این یادواره، امام جمعه شهرهای رودهن، بومهن، پردیس و آبعلی، شهرداران شهر رودهن و آبعلی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان دماوند و دیگر مسوولان شهری و شهرستانی و همچنین خانواده های معزز شهدا حضور داشتند.

انقلاب تئاتر خانواده دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فتنه فرهنگ ایثار و شهادت نظام مقدس جمهوری اسلامی هشت سال دفاع مقدس یاد و خاطره شهدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر