کد خبر: 108016 A

شهردار عنوان کرد:

سرپرست شهرداری قرچک اظهار داشت: برای افزایش سطح خدمت رسانی نباید از مزیت بهره گیری از تخصص کارشناسان حوزه های مختلف غافل شد، به همین دلیل شهرداری قرچک از توان این افراد ومشورت با آنها استفاده خواهد نمود.

یوسف صاحبدل ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید افزود: شهرستان شدن قرچک زمینه خدمت رسانی بیشتر را در این منطقه فراهم کرد و با توجه به اینکه ۷۰ درصد این شهرستان جزو بافت شهری محسوب می شود در تلاش هستیم تا خدمت رسانی را بیش از گذشته افزایش دهیم تا موجبات خرسندی مردم و ارتقای این شهر فراهم شود.

به گزارش ایلنا، وی خدمت رسانی را اصلی ترین و ماندگارترین رمز پویایی در کشور عنوان کرد و گفت: با آغاز فعالیت شوراهای دوره چهارم در شهرها، فصل جدیدی پیش روی عمران و آبادانی مناطق گشوده شده و بی شک قرچک از جمله مناطقی خواهد بود که بستر خدمت بیشتر همچون سنوات قبل در آن ایجاد خواهد شد.

صاحبدل با اشاره به اینکه در هر سه دوره، خدمتگزاران خوبی در مجموعه شهرداری و شورا حضور داشته اند، افزود: دوره چهارم شورای اسلامی شهر قرچک متشکل از افراد باتجربه، تحصیلکرده و دلسوز است و به طور حتم همین نقاط قوت نوید روزهای بهتری را برای شهروندان رقم می زند.

وی با تأکید بر اینکه امروز قرچک با توجه به نزدیکی به پایتخت و جمعیت روبه رشدی که دارد بیش از هر زمان دیگر نیازمند فعالیت های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و تفریحی است، بیان داشت: به همین منظور برنامه هایی را با تعامل اعضای محترم شورای اسلامی شهر و سایر نهادهای شهرستان به اجرا خواهیم گذاشت.

سرپرست شهرداری قرچک با بیان اینکه ورود بخش خصوصی یکی از اهداف مدیریت شهری در شهرهای مختلف است، ادامه داد: شهرداری قرچک آماده استقبال از بخش خصوصی برای اجرای طرحها و پروژه های مختلف است.

وی همچنین اشاره کوتاهی به اقدامات انجام شده طی مدت تصدی خویش داشت و بیان کرد: نهضت آسفالت، لکه گیری خیابانها، رنگ آمیزی، ایجاد فضای سبز و… که از مهمترین مطالبات شهروندان به حساب می آید، آغاز شده و محله به محله ادامه خواهد داشت. همچنین با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، برنامه هایی به این منظور اجرا شد.

صاحبدل شهروندان را مهمترین سرمایه شهرداری عنوان کرد و افزود: امیدواریم شهروندان عزیز با این نهاد خدمتگزار همچون همیشه همکاری لازم را داشته باشند.

بخش خصوصی پایتخت خدمت رسانی دفاع مقدس رنگ آمیزی سرمایه شورای اسلامی شهر شهرداری فضای سبز قرچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر