کد خبر: 109585 A

هشدار سردار فتحی به مسئولان ورامین:

در صورت عدم زمین مورد نیاز از سوی مسئولان شهرستان ورامین فرماندهی شرق استان تهران به شهرستان پیشوا انتقال خواهد یافت.

در صورت عدم زمین مورد نیاز از سوی مسئولان شهرستان ورامین فرماندهی شرق استان تهران به شهرستان پیشوا انتقال خواهد یافت.

به گزارش ایلنا، سیروس فتحی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در نشست مطبوعاتی خود با اعلام این خبر گفت: در صورت عدم تامین زمین مورد نیاز از سوی مسئولان شهرستان ورامین این مرکز به شهرستان همجوار انتقال پیدا می‌کند.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها حفظ فرماندهی شرق استان در ورامین است که این امر از جمله خواسته‌هایی است که برخی از مسئولان منطقه همچون امام جمعه محترم برآن پافشاری دارد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران اظهار داشت: در حال حاضر زمینی به مساحت ۱۶هکتار به مسئولان شهر معرفی شده و مالک زمین نیز همکاری‌های لازم را در این خصوص در نظر داشته که مقرر شده نیمی از هزینه را مرکز نیروی انتظامی استان تهران و مابه التفاوت آن را شهرستان تقبل کند که تاکنون این امر صورت نگرفته است.

سردار فتحی ادامه داد: امیدواریم هرچه زود‌تر با مساعدت و همکاری مسئولان منطقه این مشکل برطرف شده تا همچنان شاهد حضور فرماندهی شرق در ورامین باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: طی چندسال اخیر جرایم در سطح منطقه به کمترین حد خود رسیده و اگر مسئولان قضایی در این امر کمک حال پلیس باشند قطع به یقین دیگر هیچ رخداد تاسف باری در عرصه جرم و جنایت مشاهده نخواهد شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود: با توجه به اقدامات صورت گرفته، اشرار دیگر به خود اجازه نخواهند داد که به سمت و سوی ناامن کردن محله‌ها رهنمون شوند و در صورت مشاهده با این امر افراد مجرم با شدید‌ترین برخورد‌ها مواجه خواهند شد.

این مقام مسئول گفت: پلیس نیز تحت هر شرایطی باید احترام شهروندی را حفظ نماید و اگر در این خصوص مردم فهیم با موردی روبه رو شدند می‌توانند به صورت مستقیم با برقراری ارتباط با واحدهای مربوطه تخلفات صورت گرفته را انتقال دهند تا به سریع‌ترین شکل ممکن به آن رسیدگی شود.

سردار فتحی خاطرنشان کرد: ارتباط متقابل بین پلیس و مردم به خصوص از طریق رسانه می‌تواند راهگشای حل بسیاری از معضلات باشد.

استان تهران امام جمعه جرم رسانه زمین شرق استان تهران فرمانده انتظامی نیروی انتظامی مسئولان تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر