کد خبر: 115533 A

فرماندار شهرستان قرچک گفت: سامانه آب شیرین کن قرچک جزو تصفیه خانه‌های خوب در سطح استان بوده و خروجی آب آن از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

رضا ریاحی در بازدید از سامانه آب شیرین کن قرچک اظهار داشت: تأمین آب شرب بهداشتی و سالم هدف اصلی این دستگاه خدمت رسان و دغدغه اصلی کارکنان شرکت آب و فاضلاب است.

به گزارش ایلنا، فرماندار شهرستان قرچک در خصوص کیفیت آب شهرستان قرچک افزود: سامانه آب شیرین کن قرچک جزو تصفیه خانه‌های خوب در سطح استان بوده و خروجی آب آن از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

وی در این بازدید از مدیر عامل شرکت آب‎ و فاضلاب جنوب شرق استان تهران نسبت با توجه به پروژه‎های فاضلاب در این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

مدیر عامل شرکت آب‎ و فاضلاب جنوب شرق استان تهران نیز در ادامه در خصوص استانداردهای موجود و میزان کیفیت بهداشتی آبی که از این سامانه استخراج و در اختیار شهروندان قرچک قرار می‌گیرد توضیحات و مطالبی را برای فرماندار بیان کرد.

منصور جنتی با اشاره به اهمیت موضوع گزارشی از عملیات تولید آب سالم در سامانه آب شیرین کن قرچک ارائه کرد.

این گزارش حاکی است، رضا ریاحی فرماندار شهرستان قرچک به همراه منصور جنتی مدیر عامل آبفای جنوب شرقی استان تهران، محمد زمانی افشار عضور شورای شهر قرچک از روند تصفیه آب در سامانه آب شیرین کن قرچک بازدید به عمل آوردند.

استان تهران جنوب شرقی شرق استان تهران شرکت آب و فاضلاب شورای شهر فرماندار فرماندار شهرستان کیفیت آب قرچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر