کد خبر: 117707 A

هفته اول لیگ برتر تکواندو کشور انجام می‌شود؛

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین از آغاز رقابتهای لیگ برتر کشور خبر داد.

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین از آغاز رقابتهای لیگ بر‌تر کشور خبر داد.
به گزارش ایلنا، پیام خانلرخانی گفت: دوازدهمین دوره رقابت‌های لیگ بر‌تر تکواندو از امروز با حضور ۱۶۰ تکواندوکار در قالب ۸ تیم و به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.
وی افزود: بر اساس قرعه کشی صورت گرفته تیم‌های شهرداری شهر اندیشه، شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد، شرکت ملی حفاری، صنایع استیل البرز، پاس قوامین سلحشور البرز و جوانه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
سرمربی تیم اظهار داشت: در اولین هفته از این مسابقات تیم قدرتمند شهرداری ورامین که در فصل گذشته مسابقات با اختلاف یک امتیاز قهرمانی را از دست داد به مصاف تیم شهرداری اندیشه می‌رود.
قهرمان سالهای نه چندان دور ورامین ادامه داد: تیم شهرداری ورامین برای این دوره از رقابت‌ها تدارک مناسبی را دیده است و با تعدادی از بازیکنان ملی پوش و بومی خود در صدد کسب عنوان قهرمانی دوازدهمین دوره لیگ بر‌تر تکواندو است.
خانلرخانی اظهار داشت: شهرداری ورامین در دوازدهمین دوره لیگ بر‌تر تکواندو با آمادگی کامل حضور پیدا کرده است و به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کند.
سرمربی تیم شهرداری ورامین افزود: تیم تکواندو شهرداری ورامین در یازدهمین دوره مسابقات لیگ بر‌تر جام خلیج فارس، ‌ تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به قوامین ناجا مقام نایب قهرمانی را به دست آورد که در مسابقات سال جاری با استفاده از بر‌ترین تکواندوکاران کشور، ‌ به دنبال تصاحب کاپ قهرمانی خواهد بود.
خانلرخانی اضافه کرد: سطح مسابقات لیگ تکواندو بسیار بالاست و طبق برنامه ریزی صورت گرفته باید تیم‌ها از‌‌ همان هفته اول بهترین مبارزات خود را به نمایش بگذارند تا مدعی کسب عنوان قهرمانی باشند.
این قهرمان ملی ادامه داد: ما ضمن توجه به لیگ بر‌تر تکواندو به تیم‌های پایه و نوجوانان خود نیز نظارت کامل داریم و سعی می‌کنیم تا با استفاده از نیروهای بومی زمینه رشد و توسعه تکواندو در شهرستان را فراهم کنیم.
وی بیان داشت: بر این اساس و بنا بر تصمیم مسئولان باشگاه‌، ‌ در اوزان یک، ‌ سه، ‌ هفتم و هشتم از تکواندوکاران جدیدی استفاده خواهیم کرد تا امکان ایستادن بر سکوی قهرمانی توسط تیم فراهم شود.
گفتنی است یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ بر‌تر سال گذشته و با حضور ۷ تیم در ۱۴ هفته و به صورت رفت و برگشت برگزار شد که در پایان قوامین ناجا با ۲۸ امتیاز در صدرجدول رده بندی قرار گرفت، شهرداری ورامین با ۲۷ امتیاز دوم و استیل البرز با ۲۱ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند.

تکواندو جام خلیج فارس دانشگاه آزاد رفت و برگشت رقابت رقابت های لیگ شهرداری کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر